Start Mapy online Tatry, Podtatrze (Sygn.) Pieniny, polskie i słowackie
Pieniny, polskie i słowackie Email

Mapa obejmuje polską i słowacką część Pienin, wraz z terenami sąsiadującymi: Beskidem Sądeckim (pasmo Radziejowej), Gorcami (okolice Lubania), Magurą Spiską (obrzeża pasma Wiaternego Wierchu).

Schemat map

Wykorzystano mapę

 

Pieniny Polskie i Słowackie
Mapa turystyczna 1:25 000
Wydawnictwa Sygnatura, Polkart


Mapa Pienińskiego Parku Narodowego w skali 1:25 000 jest kontynuacją serii zapoczątkowanej przez mapę Tatrzańskiego Parku Narodowego. Została opracowana w tym samym stylu. Obejmuje obszar Pienin Właściwych i całe Małe Pieniny, a także znaczącą część pasm sąsiednich i całe Jezioro Czorsztyńskie.

Legenda zawiera ponad 80 znaków, opisanych w 6 językach. Plastyczne cieniowanie przystępnie pokazuje ukształtowanie terenu. Siatka do GPS, winietki roślin i zwierząt, czasy przejść, interesujące obiekty, nazwy przystanków autobusowych, te i wiele innych informacji sprawiają, że mapa może być używana przez wszystkich. Tereny słowackie zostały opracowane równie szczegółowo jak część polska. Numeracja szlaków wg J. Nyki.

Mapa jest aktualizowana corocznie a legenda jest systematycznie poszerzana w kolejnych wydaniach, m.in. w oparciu o propozycje użytkowników.

  Kup mapę...
  Inne mapy...

Podkłady mapowe zostały udostępnione dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kartograficznego SYGNATURA.
Prawa autorskie do prezentowanych na stronach portalu podkładów mapowych posiada Wydawnictwo Kartograficzne SYGNATURA. Wykorzystywanie podkładów mapowych lub/i kodu html/css (np. w innych publikacjach) zastosowanego w tym rozwiązaniu stanowi naruszenie praw autorskich i będzie ścigane z całą surowością prawną.

 
 

Zobacz również