Forumowa impreza andrzejkowa

Wszystko o chatce e-Górali, sztafecie, koszulkach, naszywkach i innych ciekawych pomysłach forumowiczów.

Moderator: Moderatorzy

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Forumowa impreza andrzejkowa

Pn 19 paź, 2009

Kontynuując tradycję zeszłorocznej imprezy w Chacie pod Potrójną pragnę zorganizować andrzejkowe spotkanie w Beskidzie Żywieckim. Tym razem padło na Schronisko PTTK na Przełęczy Przegibek.
Dodam tylko, że schronisko to zajęło I miejsce w rankingu pisma NPM na najlepsze schronisko PTTK. Warto zobaczyć dlaczego.

Impreza odbędzie 28-29.11.

Z racji, iż jest to termin dosyć 'chodliwy', postanowiłem zrobić rezerwację przynajmniej jednego, wieloosobowego pokoju. W związku z tym proszę, aby wszyscy chętni, czym prędzej zgłosili swoje uczestnictwo w tym temacie, gdyż pod koniec tego tygodnia będę dzwonił do schroniska.
Oczywiście można będzie dołączyć do imprezy na ostatnią chwilę, jednak nie ma się wtedy gwarancji wygodnego noclegu, choć kawałek podłogi zawsze się znajdzie.
Trasa jaką każdy dojdzie do schroniska pozostaje w w indywidualnej gestii uczestnika, jednak najprzyjemniej wybrać się większą ekipą. Osobiście coś zaproponuję w terminie późniejszym, gdy już pogoda będzie bardziej znana. W planach jest wejście na W. Rycerzową i Bendoszkę, a także oblewanie zmiany stanu cywilnego jednej z naszych forumowych koleżanek :idea:
Serdecznie wszystkich zapraszam!

PS: Informuję, iż nie posiadam żadnych uprawnień, czy to przewodnickich, czy innych do prowadzenia ludzi po górach, dlatego też każdy uczestnik wybiera się na trasę na własną odpowiedzialność.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Re: Forumowa impreza andrzejkowa

Pn 19 paź, 2009

Ja na razie zgłaszam 4 osoby. Karolinka zgłosi się chyba sama. Bardzo możliwe, że "dozgłoszę" jeszcze 2 kolejne osoby.

Żaku, może najpierw zapytaj, czy w ogóle przyjmą tam rezerwację i już nie jest za późno, bo różnie to bywa w takie weekendy.
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 przez Anna*, łącznie edytowano 1 raz

Iza

Pn 19 paź, 2009

Ja też chętnie.

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pn 19 paź, 2009

A ja zobaczę jak będzie ze sprężem.
I ze śnìegiem. To taka pora, że na nαrty może go być za mało, a na rᴑwer za dużo. Na piechotę niezbyt lubię :wink: . A sama imprezα to niedostateczny powód by ruszać się w górγ. Ale... liczcie mnie do kupy.
Żaku, żadne uprawnienia nie są potrzebne do wspólnej wędrówki po górαch, bo to przecież nieformalna imprezα non profit. Potrzebna jest tylko kompetencja.

PS: Informuję że nie posiadam stosownych uprawnień do prowαdzeniα grupy rowerowej lub narciarskiej po górαch, ale gdyby ktoś miał ochotę na którąś z tych opcji (jeśli warunki pozwolą), to zapraszam ;). A okolice są świetne i do jednego i do drugiego.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

PK

Śr 21 paź, 2009

Żaku, mnie też dopisz do listy

Żaku
Administrator forum

Śr 21 paź, 2009

Mamy zarezerwowany 12-osobowy pokój.

A oto lista chętnych:

:arrow: Ania* + Hannibal + 2 OS. TOW.
:arrow: Iza
:arrow: Michał PK
:arrow: Marek
:arrow: Zdzisław
:arrow: Żaku + 2 OS. TOW.

gdzieś tam jeszcze deklarowała się monis.

Póki co byłoby 12 osób, ale są jeszcze wolne pokoje, więc proszę się zgłaszać, w razie czego 'dorezerwujemy' jeszcze jeden.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Basia

Ulubione góry: Tatry i Dolomity

Śr 21 paź, 2009

Żaku dopisz mnie proszę też do listy :)

horus

Ulubione góry: Tatry

Cz 22 paź, 2009

hmm... z tego co widzę to aktualnie znam jedną osobę z grona Waszego, a chętnie poznałbym pozostałe ;-)
Tyle, że nie jestem póki co w stanie potwierdzić przyjazdu na 100% - konkretne info będę miał w połowie listopada - więc jeśli będzie jeszcze jakiś kawałek placu to chętnie przyjadę. A jak pojadę to w razie czego będzie możliwość zabrania się 2-3 osoby z okolic Bielska.
Horus / Seth www.seth.com.pl /

AnnaB

Cz 22 paź, 2009

horus znasz dwie :D - to ja iksmenka :P

ja raczej na 95% się piszę
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

horus

Ulubione góry: Tatry

Cz 22 paź, 2009

:idea: woooow - supcio - nio to mam nadzieję, że się zobaczymy :cool:
Horus / Seth www.seth.com.pl /

Iza

Pt 23 paź, 2009

Cytat z maila Romka odnośnie półzlotu andrzejkowego: "Mam nadzieje, że się załapię:)" Wygląda Żaku na to, że będziesz miał okazję porozmawiać o dwóch wyratowanych z zamieci turystkach :wink:

Horus- do zobaczenia na Przegibku:)

buba

Ulubione góry: .

Pt 23 paź, 2009

wszytsko wskazuje ze sa duze szanse ze sie pojawimy :)

zaku! obczailes juz opuszczone domy w rycerce na nocleg?? :D :D :D
"ujrzałam kiedys o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest w ynikiem tego, że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

Pt 23 paź, 2009

Buba, wciąż nie łapiesz różnicy między "opuszczone" a "nie dość zbudowane, by je zasiedlić". Ale Polska, mimo kryzysu, wciąż się buduje. Na pewno się coś znajdzie :grin: .
Jakby co, można noc z piątku na sobotę spędzić w "Podwiązce" (szałasie pod wiązem) lub w szałasie bazowym na Przysłopie Potóckim.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Iza

So 24 paź, 2009

Nie wiem, w jakim stanie jest dom, który powstawał zaraz obok schroniska (i znanej co niektórym betoniarki :twisted: ), może jeszcze spełnia bubowe kryteria. Schodzenie na nocleg do Rycerki chyba nie ma sensu, skoro planujemy bawić się do późnych godzin w schronisku.

Żaku
Administrator forum

Pn 26 paź, 2009

Iza rozmawiałem z Romkiem potwierdził, że będzie, więc pewnie wiele się dowiem ;)

Buba, znam kilka takich domów w Rycerce (przynajmniej z zewnątrz), jeżeli chcemy gdzieś tam przenocować to raczej tylko z piątku na sobotę, gdyż 'główny' nocleg przecież na Przegibku. Ja jednak wziąłbym pod uwagę jeden z 'szałasów' biwakowych w Soblówce, co prawda nie są one jakoś szczególnie szczelne, jednak zawsze można rozbić namiot i rozpalić ognisko. Komfort termiczny na pewno się podniesie. Co do dokładnych planów mamy jeszcze trochę czasu.

Aktualna lista chętnych:

:arrow: Ania* + Hannibal + 2 OS. TOW.
:arrow: Iza + Roman
:arrow: Michał PK + OS. TOW.
:arrow: Marek
:arrow: Zdzisław
:arrow: Żaku + 3 OS. TOW.
:arrow: Basia (Karolina)
:arrow: horus
:arrow: AnnaB (J.) ;)
:arrow: buba + OS. TOW.

Niby 19 osób, ale poczekajmy, część na pewno się wykruszy :)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Następna strona
Powrót do Pozostałe inicjatywy