Pozdrowienia z Krety:)

Tu można pisać o wszystkim, nie zaśmiecając zasadniczej tematyki forum... w ten sposób można się poznać na płaszczyźnie nie tylko górskiej :-)

Moderator: Moderatorzy

Pozdrowienia z Krety:)

Postprzez jeannie300 » So 29 wrz, 2007

Na poczatku jak w temacie :) bardzo serdecznie i goraco wszystkich pozdrawiam :) dlugo mnie tu nie bylo ale juz za jakis czas nadrobie zaleglosci :) Tak mysle :) Jestem na Krecie juz 4 miesiac i szczerze powiedziawszy nie chce mi sie wracac do PL :) Jest tu wszystko czego mi potrzeba: plaza i morze z jednej strony i gory z drugiej :) moze nie sa najwyzsze ale za to jakie widoki mam idac rano do roboty :) ech...bedzie mi tego brakowalo strasznie :) nie mam za bardzo czasu na wypady - bo pracuje praktycznie codziennie - ale jak juz wspomnialam widoki sa nieziemskie :) Kreta to jedno z moich marzen, ktore teraz udalo mi sie zrealizowac :) byloby fajnie gdybym miala troche wolnego czasu ale i tak jest super :) Wiecej napisze po powrocie do PL...na razie zmykam bo czas kafejkowy sie konczy :) jeszcze raz pozdrawiam i trzymajcie sie ludziska :)
na szczyt prowadza rozne drogi....niekoniecznie te najprostsze...

jeannie300

Re: Pozdrowienia z Krety:)

Postprzez Kajetan » Pn 01 paź, 2007

Z Anglii na Kretę :mrgreen: ciekawe gdzie następny przystenek po Polsce :twisted:
Trzymaj się i zajrzyj po powrocie na czata :wink:
"Musimy ryzykować, ponieważ największym hazardem w życiu jest niczym nie ryzykować. Ten, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie ma, jest niczym"

Kajetan

Re: Pozdrowienia z Krety:)

Postprzez Bartosz » Pn 01 paź, 2007

ciekawe gdzie następny przystenek po Polsce

To akurat wiadomo: w Krakowie - stolicy polskich e-gór :mrgreen:

Pozdrawiamy.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Bartosz
Redaktor e-gory.pl

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Powrót do Nie tylko o górach