Jaki zegarek w góry? :)

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

Welska44

Ulubione góry: Pieniny

Jaki zegarek w góry? :)

Pt 19 lip, 2019

Hej, szukam pomocy w sprawie zegarka, który sprawdzi się tez w górach. Mój mąż, fan wspinaczek górskich, ma niedługo urodziny. Szukając mu prezentu, trafiłam na zegarek Suunto SS050276000 i wydaje mi się, że mąż byłby z takiego zadowolony. Cena też jest świetna w porównaniu do innych modeli, ale problem w tym że ja w ogóle nie znam tej marki. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to dobra firma?

Zawrat

Ulubione góry: Beskidy .Tatry .Pireneje .Bałkany.Kaukaz,Andy

Re: Jaki zegarek w góry? :)

Wt 23 lip, 2019

Firma dobra sam mam , inny Suunto Ambit 3 Peak Black GPS + HR ( pas do pomiaru tętna ) polecam znajdziesz z pasem za 969,00 zł bez pasa 899,00 zł .

Welska44

Pt 26 lip, 2019

Dzięki! Ale planowałam na to przeznaczyć nie więcej niż 800 zł. A ten co znalazłam jest na sporej przecenie.

arletka1

Ulubione góry: Pieniny, Trzy Korony

Wt 06 sie, 2019

Heja, ja znalazłam Suunto Core Black Yellow (chyba ten, który masz na myśli) za 669,00 zł o! Marka fajna, na pewno dobrze znana w środowisku miłośników wycieczek górskich. Poczytaj sobie trochę na stronie marki www.suunto.com/pl-pl

Welska44

Cz 08 sie, 2019

Wprawdzie już po urodzinach, ale gdzie taka promocja?? :O Na tej stronie jest po 725 zł..

Powrót do Sprzęt, szpej