Ankieta na temat turystyki górskiej

Dyskusje o górach i turystyce górskiej. Jeśli Nie Wiesz gdzie napisać, istnieje duża szansa że należy to zrobić właśnie tu.

Moderator: Moderatorzy

Olaa21

Ulubione góry: Tatry

Ankieta na temat turystyki górskiej

Pt 14 cze, 2019

Hej! :D
Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich. Miałabym ogromną prośbę o wypełnienie ankiety potrzebnej do zakończenia pracy mgr, wciąż brakuje mi wielu odpowiedzi, a wykorzystałam dotąd znane mi źródła zdobycia odpowiedzi.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc! Link do formularza poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform

Ankieta nosił tytuł: Badanie profilu turysty górskiego w Polsce – motywy, preferencje, upodobania oraz poziom satysfakcji

Z góry jeszcze raz dziękuję za pomoc!

Stefanek
Moderator

Ulubione góry: Im większe tym lepsze.

Re: Ankieta na temat turystyki górskiej

Pn 24 cze, 2019

W ankiecie nie ma ani jednego pytania związanego z tytułem. Jest tylko kilka pytań personalnych o płeć, wiek, wykształcenie, zarobki i miejsce zamieszkania. ;)

Poprawisz?

Olaa21

Ulubione góry: Tatry

Pn 24 cze, 2019

Skoro nie widzisz reszty pytań to musiałeś zaznaczyć, że nie uprawiasz turystyki górskiej ;)
Ankieta ma ich prawie 30 ;)

Stefanek
Moderator

Ulubione góry: Im większe tym lepsze.

Wt 25 cze, 2019

A no faktycznie. Nie wiedziałem, że to ma znaczenie.

Poprawiłbym tam to pytanie:

Jak często wyjeżdża Pani/Pan w góry?
Raz w roku
2 razy w roku
> 2 razy w roku

Sporo forumowiczów mieszka w odległości poniżej 100km od gór i jeździ w nie kilka-kilkanaście razy w roku a nawet co weekend. Więc można by dodać dodatkowe opcje, np.

> 5 razy w roku
> 10 razy w roku
mieszkam w górach

Są też osoby, które jeżdżą tylko raz w roku ale od razu na 2 miesiące do Nepalu.

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Cz 27 cze, 2019

Generalnie odrzuciło mnie drugie pytanie sugerujące, że autorka ma słabe pojęcie o górach... Pytanie trzecie smutnie to potwierdziło. Generalnie warto było poczytać też o metodyce badań tego typu...
Pozdrawiam
CAr.

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Cz 27 cze, 2019

Ariel Ciechański napisał(a):Generalnie warto było poczytać też o metodyce badań tego typu...

Do tej ankiety nawet nie zajrzałem jednak popieram Kolegę. Gdy się ankietuje to najpierw trzeba się o ankietowaniu czegoś (najlepiej wszystkiego) nauczyć. No chyba, że ankietuje się na zamówienie z przekazanymi wytycznymi.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Powrót do Rozmowy o górach