3/4 dni w weekend z Bożym Ciałem

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

nowy_111

Ulubione góry: jeszcze nie mam... XD

3/4 dni w weekend z Bożym Ciałem

Pt 14 cze, 2019

Cześć,

Kiedy: 20-23 czerwca
Co i gdzie: 3-4 dni z namiotem (mam dwuosobowy), pewnie w schronisku już nie będzie miejsc, chyba że Zakopane i 3 dni w Tatrach. Ogólnie do dogadania, a pomysły mile widziane :)
Trasa: 10-15 km dziennie - tak żeby się nie zarżnąć :D
Transport: samochód (żeby było wygodnie to myślę, że 3 osoby + plecaki) / transport publiczny
Kto: 28 lat, chłopak, KRK
Kondycja: w majówkę z plecakiem i namiotem przeszedłem koło 35 km w trzy dni: Zwardoń - Wielka Racza - Wielka Rycerzowa - Rycerka
Towarzystwo: 23-35 lat, płeć bez znaczenia, możemy ustalić, że idziemy razem lub że każdy w swoją stronę, zawsze możemy się rozdzielić - do dogadania. Możemy się dogadać co do noclegów i transportu. Ja nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w górach (trochę połaziłem, trochę spałem pod namiotem itp.), więc chętnie wybiorę się z kimś. Jak już idę to też się możemy dogadać, co do tego jak pokonujemy trasę - ktoś chcę iść sam - idzie sam, możemy na siebie czekać, a możemy się spotkać w schronisku, no chyba że w ogóle nie idziemy razem :D Najbardziej nie lubię jechać sam kilka godzin samochodem, a z KRK w Bieszczady to już jest kawałek.

Samulek

Ulubione góry: Tatry

Re: 3/4 dni w weekend z Bożym Ciałem

So 15 cze, 2019

Cześć, planuje wybrać się w bieszczady w tym terminie , więc możemy połączyć siły, ja zamierzam się kręcić w okolicach koliby i małej rawki, jestem z wielkopolski więc moja podróż będzie przebiegała przez kraków, mój numer 666483518 będzie można ewentualnie dograć szczegóły.
Pozdrawiam Krystian

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów