Sierpień 2019

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Trshka

Ulubione góry: Dolomity, Kaukaz

Sierpień 2019

Cz 13 cze, 2019

Ktoś gdzieś w sierpniu? Islandia Szkocja Czarnogóra tereny byłej Jugosławii a może azjatyckie "stany"? Szukam towarzystwa 30+ 40+ na wyjazd niskobudżetowy w mało zatłoczone miejsca.

KrissK2

Re: Sierpień 2019

N 16 cze, 2019

Cześć, wstępnie planuje w połowie sierpnia powrócić w góry bałkańskie. W zeszłym roku zaliczyłem Dinara (1831 m) – najwyższy szczyt Chorwacji, Maglić (2386 m) – najwyższy szczyt Bośni i Hercegowiny i Zla Kolata (2534 m) – najwyższy szczyt Czarnogóry. Zabrakło niestety czasu na alpy Albańskie, góry Durmitor w Czarnogórze które tylko minąłem autem i drugi co do wielkości szczyt górski w Chorwacji - Sv. Jure w Parku Biokovo. Głownie chiałbym się skupić w tym roku na Albani ale wszystko kwestią dogadania. A co do tłumów na szlaku to na Dinara spotkałem tylko 1 osobę ! na samym szczycie Zla Kolata klka osób i Zla kolata 2-3 grupy turystów przez cały dzień :)
Zdobywca nie zdobywa szczytów gór... przezwycięża swoje słabości by je zdobywać

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów