Buty górskie do 900zł rozmiar wkładki 32,5cm

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

mucha329

Ulubione góry: bieszczady

Buty górskie do 900zł rozmiar wkładki 32,5cm

Pt 22 mar, 2019

Witam, poszukuje butów do 900zł które będą miały dostępny rozmiar o numerze wkładki 32,5 cm często spotykam się ze producent nie ma takich w swojej ofercie. Miewam też problem ze znalezieniem takich rozmiarów w sklepach stacjonarnych więc będzie to trochę zakup w ciemno a zależy mi na tym bym nie musiał co chwilę zwracać zamówionych butów. Będą głównie użytkowane w sezonie letnim jednak nie wykluczam że wolałbym buty całoroczne. Użytkowane będą głównie w Beskidach ale nie odrzucam innych szlaków górskich w okolicach Polski. Z góry dziękuje za pomoc. Ten post jest editem poprzedniego gdyż sprawdziłem wkładkę 32 cm i była ona za mała.

Stefanek
Moderator

Ulubione góry: Im większe tym lepsze.

Re: Buty górskie do 900zł rozmiar wkładki 32,5cm

Pt 22 mar, 2019

Po 1 nie ma potrzeby zakładania nowego tematu, a po 2 musisz chyba zwiększyć budżet do ponad 1000zł :) Meindl: Borneo 2 MFS, Engadin Men MFS i Island MFS Active sprzedawane są w necie w rozmiarze 49.5. Czyli wkładka nieco dłuższa niż 32cm. Nie wiem ile ale pewnie 32.5 do 33cm. To ponad rozmiar więc nie podali tego w tabeli rozmiarów. Mają też rozm. 51. Tu wkładka pewnie 33.5-34cm, tak mi się wydaje.

Powrót do Sprzęt, szpej