w Pięciu Stawach ...

Dyskusje o górach i turystyce górskiej. Jeśli Nie Wiesz gdzie napisać, istnieje duża szansa że należy to zrobić właśnie tu.

Moderator: Moderatorzy

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

w Pięciu Stawach ...

Śr 09 sty, 2019

Kilka dni temu z zasypanego po intensywnych opadach śniegu schroniska w Dolinie Pięciu Stawów TOPR ewakuował 23 osoby. Jak informuje krakowska Gazeta Wyborcza, jeden z turystów odmówił ewakuacji i został w odciętym od świata schronisku wraz z czterema osobami z jego obsługi.
- Pan odmówił ewakuacji. Teraz cieszy się spokojem w Tatrach. Podziwia bezludne, piękne widoki w górach. Zejdzie na dół, gdy poprawią się warunki na szlakach - mówi Wyborczej Marta Krzeptowska, współprowadząca schronisko w Dolinie Pięciu Stawów.
Droga jest celem.

duncan76

Re: w Pięciu Stawach ...

Cz 10 sty, 2019

Ten strach przed lataniem... :twisted:

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Cz 10 sty, 2019

Słów mi brak żeby wyrazić jak mu zazdroszczę! Prawdziwe "niedźwiedzie mięso". Ktoś jeszcze pamięta co to miało znaczyć?
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

duncan76

Pt 11 sty, 2019

Ja temu panu zazdroszczę możliwości dowolnego dysponowania wolnym czasem, przymusu kiblowania przez długi czas w jednym miejscu już nie...

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

Pt 11 sty, 2019

Moja córka stwierdziła: "Nie trafiliśmy z tematem. Nie byłabym na matmie i leciałabym helikopterem... :wink: ".
Nuda w schronisku ? Przez trzy dni wszyscy udeptywali lądowisko. Codziennie od nowa... :D
Droga jest celem.

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Pt 11 sty, 2019

Właśnie luknąłem na pogoda.topr.pl a tam już Księżyc wzeszedł nad D5S... i choć go jeszcze mało to już całkiem dobrze daje! Swoją drogą ten gość który został to musi mieć ze sobą sporo gotówki, bo jak pamiętam kartą w Piątce się nie płaci... No i surówki się chyba skończyły? ;-)
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Stefanek
Moderator

Ulubione góry: Im większe tym lepsze.

So 12 sty, 2019

duncan76 napisał(a):Ja temu panu zazdroszczę możliwości dowolnego dysponowania wolnym czasem, przymusu kiblowania przez długi czas w jednym miejscu już nie...

Zapewne niejeden wolałby przymusowo kiblować tydzień w schronisku i móc sobie na to pozwolić niż siedzieć w robocie. :)

Powrót do Rozmowy o górach