Które raki - Nuptse czy Camp Stalker

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

dorca

Ulubione góry: Tatry

Które raki - Nuptse czy Camp Stalker

Pt 14 wrz, 2018

Witam wszystkich na forum, jako że jest to mój pierwszy post tutaj :)

W tym roku wraz z chłopakiem planujemy wybrać się pierwszy raz w góry w warunkach zimowych. Stanęliśmy przed koniecznością zakupu raków. Po małym poszukiwaniu w googlach skłaniałam się ku rakom CT Nuptse evo - w opiniach można było przeczytać, że dobry stosunek jakości do ceny. Opinii o tych rakach jest mnóstwo - są zarówno pozytywne jak i negatywne, ale powiedzmy, że byliśmy przekonani. Cena bardzo miła i wydaje się, że na nasze pierwsze zimowe wyjazdy (czyli bez szaleństw ;)) będą okej.

Dzisiaj jednak odwiedziliśmy sklep stacjonarny u nas w mieście i sprzedawca pokazał nam inny model - Camp Stalker. Stwierdził, że jego zdaniem jest to lepszy model od wspomnianych CT. Problem w tym, że szukając w necie opinii nie znalazłam prawie nic. Nie jestem więc w stanie porównać sobie tych modeli do siebie.... Cena podobna (zwłaszcza przy zakupie w internecie).
Co sądzicie? Gdybyście mieli wybór między tylko tymi dwoma - to które byście brali?

Pozdrawiam serdecznie :)

Janek

Ulubione góry: TATRY

Re: Które raki - Nuptse czy Camp Stalker

So 15 wrz, 2018

dorca napisał(a): to które byście brali?

lżejsze
Witaj na forum
Pozdrawiam serdecznie
Obrazek
http://www.kochamnarty.pl/
:D

duncan76

Re: Które raki - Nuptse czy Camp Stalker

So 15 wrz, 2018

Mam Stalkery - robią robotę i nie mam do nich krytycznych uwag. W rakach CT zdarzały się pękające koszyki.

Powrót do Sprzęt, szpej