Szukam partnera do ścianki wspinaczkowej w Warszawie

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Marla

Ulubione góry: tatry

Szukam partnera do ścianki wspinaczkowej w Warszawie

Śr 05 wrz, 2018

Cześć,
Jestem na początku mojej przygody ze wspinaniem. Byłam kilka razy na ściance (z przerwami) i bardzo chcę regularnie się wspinać, dlatego szukam partnera do wspinaczki (moja waga 60kg). Chcę też szybko rozpocząć kursy. Interesuje mnie regularne wspinanie się raz w tygodniu, najlepiej w czwartki :)
Ostatnio edytowano Śr 05 wrz, 2018 przez Marla, łącznie edytowano 1 raz

salivan23

Ulubione góry: Tatry

Re: Szukam partnera do ścianki wspinaczkowej

Śr 05 wrz, 2018

Hej,
W ostatnim czasie również poszukuje partnera do wspinaczki, jednakże jest jedno zasadnicze pytanie, z jakich okolic poszukujesz ?
Korona Europy:
Śnieżka [1603 m n.p.n], Rysy [2499 m n.p.n], Gerlach [2655 m n.p.n], Golem Korab [2764 m n.p.n] , Howerla [2061 m n.p.n], Kekes [1014 m n.p.n], Vrh Dinare [1830 m n.p.n], Triglav [2864 m n.p.n], Großglockner [3798 m n.p.n ], Zugspitze [2962 m n.p.n]

Marla

Ulubione góry: tatry

Re: Szukam partnera do ścianki wspinaczkowej

Śr 05 wrz, 2018

Warszawa - miejsce do uzgodnienia. Mieszkam na Ochocie, więc preferuję Stacja Grawitacja, ale mogę też się dostosować.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów