7..... m npm.

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Piotr81

Ulubione góry: wysokie

7..... m npm.

Cz 30 sie, 2018

Hejka

Ma ktoś jakieś wstępne plany na przyszły rok?
Mam na myśli jakiś siedmiotysięcznik: Lenin, Muztagh Ata lub duet Komunizma i Korżeniewską?

Janek

Ulubione góry: TATRY

Re: 7..... m npm.

Cz 30 sie, 2018

Piotr81 napisał(a):Hejka

Mam na myśli jakiś siedmiotysięcznik: Lenin, Muztagh Ata lub duet Komunizma i Korżeniewską?

kiedy chcesz jechać ?
Muztagh Ata na nartch ev. w czerwcu bym miał na myśli
Pozdrawiam serdecznie
Obrazek
http://www.kochamnarty.pl/
:D

nowakos

Ulubione góry: Tatry, Dynarskie

Cz 30 sie, 2018

Poszukaj na forum. Pamiętam, że ktoś pisał o jakichs planach zaatakowania 8... m npm w 2020 i chęci przygotowania sie w 2019 na jakimś 7... m npm. Oczywiście jeśli mnie pamięć nie myli
Korona Europy:
1) Musała-17.07.2014, 2) Maglić-26.07.2015, 3) Zla Kolata-4.08.2015, 4) Gerlach-15.08.2017, 5) Howerla-29.04.2018, 6) Góra Dzierżyńska-30.06.2018

Piotr81

Pt 31 sie, 2018

Janek napisał(a):
Piotr81 napisał(a):Hejka

kiedy chcesz jechać ?
Muztagh Ata na nartch ev. w czerwcu bym miał na myśli

HEJ. chciałbym jechać lipiec/ sierpień. Tylko na Muztagh musiałoby jechać 4-5 osób bo inaczej agencje robią problemy że za mała grupa itp itd. A w większej grupie raźniej.

kamil_ah

Ulubione góry: Tatry

Pn 03 wrz, 2018

Witam,

Mam w planach w przyszłym roku wyjazd na 7 tyś m. Dotychczasowe wyprawy organizowałem i odbywałem sam, natomiast
w przypadku gór najwyższych jestem skłonny połączyć siły w planowaniu i logistyce wyjazdu. Jestem otwarty na wszystkie sugestie. Wyjazd planuję na przełomie lipca i sierpnia - maksymalnie 3 tygodnie.

Piotr81

Śr 05 wrz, 2018

kamil_ah napisał(a):Witam,

Mam w planach w przyszłym roku wyjazd na 7 tyś m. Dotychczasowe wyprawy organizowałem i odbywałem sam, natomiast
w przypadku gór najwyższych jestem skłonny połączyć siły w planowaniu i logistyce wyjazdu. Jestem otwarty na wszystkie sugestie. Wyjazd planuję na przełomie lipca i sierpnia - maksymalnie 3 tygodnie.

hej.
to możemy wspólnie połączyć siły. 21 dni to tak na styk bez rezerwy ale da się coś zrobić. odezwij się na pirv i tam pgadamy potencjalnie o szczegółach

firefighter1992

Ulubione góry: Tatry, Pamir, Himalaje, Karakorum

N 09 wrz, 2018

Mam w planach Lenina. Ale inny siedmio tysięcznik w rozsądnych złotówkach też może być;)

ToY

Ulubione góry: Alpy

Cz 27 wrz, 2018

Witajcie
Czy cos macie juz ustalone ? rowniez bylbym chetny na przyszly rok na zdobycie jakiegos 7 tysiecznika. W gre wchodza drogi normalne oraz drogi bardziej ambitne. Caly sprzet biwakowy, wspinaczkowy itd posiadam. Doswiadczenie mam w Alpach oraz w Tatrach latem i zima

husarska

Ulubione góry: Alpy

So 17 lis, 2018

firefighter1992 napisał(a):Mam w planach Lenina. Ale inny siedmio tysięcznik w rozsądnych złotówkach też może być;)
Piotr81 napisał(a):
kamil_ah napisał(a):Witam,

hej.
to możemy wspólnie połączyć siły. 21 dni to tak na styk bez rezerwy ale da się coś zrobić. odezwij się na pirv i tam pgadamy potencjalnie o szczegółach

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów