Toubkal, Maroko

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

gosikn

Ulubione góry: Tatry

Toubkal, Maroko

Śr 29 sie, 2018

Hej :)
Poszukuję chętnych na wyjazd do Maroka, zwiedzanie + wejście na Jebel Toubkal w terminie 14-23.09.18. Może być z biurem lub na własną rękę.
Gośka :)

PannAga

Ulubione góry: Beskidy, Tatry

Re: Toubkal, Maroko

So 01 wrz, 2018

Hej! Nie chcę zakładać nowego tematu, bo cel podróży mam ten sam.
Jeśli ktoś wybiera się w późniejszym terminie, np. pod koniec września lub w październiku (ewentualnie listopadzie) do Maroka, to moglibyśmy połączyć siły. Jestem z pd. Polski, więc mogę wylecieć z Katowic lub Krakowa. Poza wejściem na Toubkal, chciałabym też zobaczyć trochę Maroka i do wstępnego planu dopasować długość pobytu.
Pozdr.
Agnieszka

kwazar

Ulubione góry: Tatry

Re: Toubkal, Maroko

Śr 12 wrz, 2018

Hej,
będę w Maroku w dniach 12.-26. października (wylot z krk). Na Toubkal wchodzę na samym poczatku:
12.10 spanie w Imlil
13.10 wyjście do Refuge du Toubkal i tam spanie
14.10 wejście na szczyt, powrót do Imlil i tam spanie

Jeśli ktoś się chce dołaczyć, to zapraszam :) Jakieś późniejsze wspólne zwiedzanie Maroka też wchodzi w grę, na razie nie mam konkretnych planów co do tej części wycieczki, ale ponieważ będzie to moja pierwsza wizyta w Maroku, raczej poleciałbym standardami, ale jestem otwarty na propozycje ;)

Pozdrawiam,
Marek

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów