Gorce

Tatry, Pieniny, Beskid Śląski, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Żywiecki, Beskid Wyspowy, Gorce, Beskid Sądecki, Beskid Niski, Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie

Moderator: Moderatorzy

beton

Ulubione góry: Karpaty, Sudety

Gorce

Pt 08 cze, 2018

Wybrałem się z kolegami w Gorce. Było ciężko, ale żyjemy. Relacja w poniższym linku:
http://kotjedi.2ap.pl/2018gorce/

Góral z WW

Ulubione góry: Tatary i oGóry

Re: Gorce

Pt 08 cze, 2018

No niezłe !

Materiał jak znalazł na scenariusz do "Granice wytrzymałości II" .
Czytałem z zapartym tchem. Gratuluję !
Szkoda, że w nawale pracy umknęły mi medialne doniesienia o tej wyprawie. Rad bym był choć z daleka na takich śmiałków popatrzeć ! Może będzie nam dane spotkać się gdzieś na szlaku. Na "moich" sudeckich terenach marzy mi się zrobienie kultowej trasy: Przełęcz Tąpadła - Ślęża - Przełęcz Tąpadła. Bez obozów pośrednich, całość w stylu alpejskim. Zbieram już chętnych, szukam sponsorów i planuję treningi. Emocjonująca była by rywalizacja dwóch zespołów !
Przemyślcie sprawę !

PS.
Cieszę się, że jest jeszcze ktoś (oprócz mnie), kto potrafi na wesoło popierdzielić trochę o "dokonaniach" w górach. Czasami jestem wymęczony relacjami (czytanymi i słuchanymi) o przejściach gdzie "naprawdę była masakra". To tak, jakby góry same w sobie już nie wystarczały - i potrzeba jeszcze dodać trochę grozy, powalających trudności i czegoś niesamowitego. Dla mnie niesamowita była piersza wizyta w Gorcach. Byłem oczarowany.
Pozdrawiam !
Droga jest celem.

beton

Ulubione góry: Karpaty, Sudety

Śr 13 cze, 2018

Dziękujemy! Tylko branżowiec mógł nas docenić i powiedzieć co myśli i Twoje myśli nam bardzo się podobają.
Relacje w mediach były między wierszami, bo każdy z nas głosuje na kogo innego:
jeden na PiS, drugi na PO, trzeci na Kukiza, a czwarty na Razem - dlatego nikt nie wrzuca na główną, także się nie obwiniaj i pracuj dalej.
Natomiast pomysł na film? Bierzemy. Trailer niedługo.
Drugi temat. Wspólna wyprawa. Legenda zaproponowanej trasy nas zelektryzowała. Rozpoczynamy niezależne przygotowania.
Co prawda nie podoba nam się kiedy sugerujesz, że niby u nas nie było masakry, bo oczywiście była, i to masakryczna, ale nowe wyzwania są ponad podziałami.
Wszystko przed nami. Spłacamy kredyty za Gorce i działamy. W kontakcie. Pozdrawiamy!!!

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Pt 15 cze, 2018

Brakuje mi oPiSu Dnia I ale rozumiem, że w całości był POświęcony na aklimatyzację. Nie raz(em) to robiłem z upodobaniem choć nigdy wszystkiego z tych dni nie pamiętałem. No ale żeby KU.. w 15 minut dzień się stracił?! Czym się tak totalnie aklimatyzowaliście?! PS. Góral z WW - razu jednego zrobiłem z kolegą przejście wiosenne Grab - Wyszowatka od godz. 6 do 10 tylko dlatego że już nam się spać nie chciało a innym jeszcze się chciało. Trzeba było widzieć ich uśmiechy gdy po 4 godzinach chodzenia po jarach spotkaliśmy ich pod sklepem, każde z piwkiem w garści. Owszem, mieli i dla nas.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Powrót do Karpaty