Mo(r)derator pilnie poszukiwany.

Mile widziane propozycje i uwagi dotyczące portalu i forum, np. nowe/inne kategorie, etc.

Moderator: Moderatorzy

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Mo(r)derator pilnie poszukiwany.

Pn 21 maja, 2018

Szanowni,
Łukasza nikt nie zastąpi, ale życie nie znosi próżni. Poszukujemy kogoś, kto pomoże ogarniać forum - głównie od strony akceptacji postów nowych użytkowników, Obecnie forum ogarniam głównie ja i gobo. Ja jednak z racji zajętych weekendów nie zawsze szybko jestem w stanie zareagować na to co się tu dzieje, więc jakby ktoś znał phpBB i lubił być cenzorem spamerów to proszę o PW :).
Pozdrawiam
CAr.

Jozin

Ulubione góry: Alpy

Re: Mo(r)derator pilnie poszukiwany.

Cz 12 lip, 2018

Cześć!

Nie znam PHPBB ale chętnie pomoge w moderacji. Jeśli daje szukacie myślę, że wygospodaruję parę minut dziennie i ogarnę temat. Czasu mam niewiele ale w moim dziennym kalendarzu mam zaplanowane kilka godzin tygodniowo na "góry" z czego jestem w stanie wygosporadować czas na forum. To sporo kontaktów i możliwości ogranizacji wypraw. Jetem chętny jeśli dalej aktualne.

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Pt 13 lip, 2018

Cześć,
doszły dwie osoby, które bardzo sprawnie ogarniają forum. Na razie chyba nie ma więc sensu zwiększać modteamu. No chyba, ze bardzo chcesz :D
Pozdrawiam
CAr.

Jozin

Ulubione góry: Alpy

Pn 16 lip, 2018

Spoko, to niech śmigają:)

Powrót do e-gory.pl