Prośba o pomoc

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Art

Ulubione góry: Beskidy

Prośba o pomoc

Cz 17 maja, 2018

Cześć , nie wiem , czy dobry dział ale najwyżej ktoś z modów przeniesie w odpowiedni :wink: .

Wczoraj byłem na Babiej , auto stało na "Krowiarkach" ... nie wiem jak to zrobiłem ale podczas pakowania po zejściu zostawiłem jednego buciora na parkingu prawdopodobnie .

Nie był ktoś wczoraj i nie widział samotnego buta albo nie położył bądź nie przekazał tej Pani co kasuje za parking ?
Będę wdzięczny za info ;).
Trepek to Asolo gtx 44,5 wygodny jest jak papuć domowy i dlatego mi szkoda po dwakroć ... jak się nie znajdzie to trzeba pewnie będzie bliźniaczy "zestaw" nabyć :).

Pozdrawiam Art

Ariel Ciechański
Administrator forum

Ulubione góry: Karkonosze, Izerskie, B. Sądecki, B. Żywiecki.

Re: Prośba o pomoc

Cz 17 maja, 2018

Zadzwoń do Babiogórskiego Parku Narodowego. Może ktoś go znalazł?
Pozdrawiam
CAr.

Art

Ulubione góry: Beskidy

Re: Prośba o pomoc

Pt 18 maja, 2018

Dzwoniłem ale jak to u nas w kraju , 5 różnych firm obsługuje parking , sprzedaż biletów do parku , opłaty za parking etc ... i nikt do nikogo nie ma namiaru .
Dostałem kontakt do faceta co sprzedaje bilety w budce ale będzie w pracy dopiero jutro i mi sprawdzi grzecznościowo , czy do kosza ktoś nie wyrzucił buta.

edit:
niestety ....nie znalazł sie :oops: ...także szukamy nowych :wink:

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów