Beskid śląski, żywiecki- wypady jednodniowe z Żor i okolic

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

TomaszŻory

Ulubione góry: Beskid Śląski, Beskid Żywiecki

Beskid śląski, żywiecki- wypady jednodniowe z Żor i okolic

Pn 23 kwi, 2018

Witam.
Średnio raz w miesiącu wybieram się Beskid śląski, żywiecki oraz inne okoliczne góry- ostatni wypad to Góry Sowie-Wielka Sowa. Dysponuje dwoma wolnymi miejscami więc mogę z przyjemnością zabrać dwie osoby gdyby się takowe znalazły- wówczas koszty przejazdu dzielimy miedzy uczestników wypadu. Wyjeżdżam z Żor, ale mogę podjechać np. do Rybnika, Jastrzębia i innych okolicznych miejscowości. Wypady mają charakter czysto turystyczny- tzn. na luzie i bez pośpiechu - zaznaczam że jestem 100% amatorem. Nie ma dla mnie znaczenia wiek (warunek to 18+), płeć, poglądy itp. osoby która była by chętna się zabrać- można też jechać i wracać razem ,a wędrówkę piszą odbywać osobno gdyby ktoś tak wolał. Najbliższy wypad początkiem maja na Pilsko, Skrzyczne bądź nieco dalej Beskid Makowski. Chętnych proszę o kontakt na priv.

Art

Ulubione góry: Beskidy

Re: Beskid śląski, żywiecki- wypady jednodniowe z Żor i okol

Wt 15 maja, 2018

Cześć ,
jestem chętny ...nieraz sam się włóczę ...także towarzystwo się przyda ;)

Art

Ulubione góry: Beskidy

Cz 24 maja, 2018

w niedziele rano szybki wypadzik ?

Trshka

Ulubione góry: Dolomity, Kaukaz

N 27 maja, 2018

Piatek-sobota mniej uczęszczane okolice?

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów