Gorgany w sierpniu lub we wrześniu

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

ostredok

Ulubione góry: Karpaty

Gorgany w sierpniu lub we wrześniu

Pt 16 mar, 2018

W sierpniu lub we wrześniu wybieram się w Gorgany. W trakcie wyprawy planuję wejść na Chomiak, Syniak, Wielką Bratkowską, Przełęcz Legionów, Sywulę, Wysoką, Popadię, Grofa, Mołodę, Jajko Ilemskie I Gorgan Ilemski.Noclegi w tarpie lub namiocie. Wycieczki kilkudniowe co oznacza konieczność noszenie ze sobą sprzętu biwakowego, żywności oraz wody. Generalnie czas mnie nie goni, lubię przede wszystkim podziwiać widoki. To dla mnie podstawa! W deszczu na siłę chodzić nie mam zamiaru. Tak więc jak ktoś byłby chętny na wspólną wędrówkę to zapraszam!

frugulec

Ulubione góry: Tatry

Re: Gorgany w sierpniu lub we wrześniu

Cz 22 mar, 2018

Hej, ja wstępnie byłbym chętny gdyby wyjazd miał być we wrześniu (w sierpniu niestety nie da rady). PW

Pawlos

Ulubione góry: Karpaty

Pt 06 kwi, 2018

Jak we wrzesniu to chetnie , wczesniej nie dam rady. Ten kierunek , Gorgany , jest bardzo ciekawy .

Pozdrawiam

marek75

Ulubione góry: bieszczady

Pt 18 maja, 2018

Jezeli jeszcze aktualne to pisze sie na wrzesien ,proszę o info na priv

Efka Marchefka

Ulubione góry: Kaukaz

N 01 lip, 2018

Hej, Czy moge prosic o szczegoly? O ile to jeszcze aktualne:) (mejl: sufkahoinufka@gmail.com)

Ceperek

Ulubione góry: Karpaty aż po kres.

Pt 06 lip, 2018

Cześć.
Widzę że zebrała się dosyć pokaźną grupa chętnych :D . Jeżeli chodzi o mnie również wyrażam zainteresowanie. Gorgany i ich specyfikę znam dobrze, choć tak wyszło że ostatnimi czasy bywam w nich głównie zimą. Sprawa podstawowa. Jak długi termin wchodzi w rachubę? Z tego co widzę, będą to pewnie jakieś 2 tygodnie. Dla mnie nie powinien być to problem.
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Krzysiek

delta75

Ulubione góry: Bieszczady,Karpaty,Kazbek,

Wt 07 sie, 2018

witam,jestem zainteresowana jeśli w grę wchodzi w 2 połowa wrzesnia:)

Ceperek

Wt 07 sie, 2018

Wszystko wskazuje że nie będzie to wcześniejszy termin. Chyba mogę napisać że w sumie połączyliśmy dyskusje pod drugim wątkiem, na który odpowiedziałaś. Z zainteresowanych osób są właśnie Ostredok i Marek75 (dostrzegam zbieżność ;))
Jeżeli nic się nie zmieniło to będzie to właśnie druga połowa, lub koncowka września.
We wspomnianym wątku podałem numer telefonu do mnie, więc jak coś jestem do dyspozycji. W sumie mam na myśli Ciebie i Ostredoka. Z Markiem już się wcześniej kontaktowaliśmy.
Pozdrawiam.

GruboszDrzewiasty

Ulubione góry: Góry ,pagórki i te większe Górki

Śr 08 sie, 2018

Witajcie
Byłbym zainteresowany , jeśli to wyjazd oscylujacy w granicach 14 dni
Urlop mogę dostosować od 20 sierpnia więc jeśli to zgra się w czasie plus jeśli inne warunki będą sprzyjajace , jestem na tak :)
Proszę zatem o jakieś info na priva , bym mógł się precyzyjniej zorientować i określić
Pozdrawiam K

Ceperek

Śr 08 sie, 2018

Witam.
Większość osób jak mi się wydaje, skłania się ku wyjazdowi na ok. 2 tygodnie. Doskonale to rozumiem, bo zwykle też na tyle wyjeżdżam. Niemniej teraz pewnie będę mógł zostać dłużej. Ale to pod warunkiem że znajdę na taki czas towarzystwo. W mojej ocenie nie jest problem by w przypadku np. 4 osobowej grupy, 2 wróciły wcześniej a ci co mogą zostali nieco dłużej. Fajnie by było gdyby wszyscy którzy tego nie zrobili, napisali jak to widzą. Z tego co wiem (poza Tobą) Marek75 przewiduje wyjazd na max 2 tygodnie. Gdy ostatni dotychczas raz kontaktowałem się z Ostredokiem, wspomniał że może zostać na nieco dłużej jeżeli starczy mu kasy. Tyle wiem.
Pozdrawiam.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów