Zugspitze

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

tomsol78

Ulubione góry: ALPY

Re: Zugspitze

Pt 06 lip, 2018

Samochodem takze koszty to cena diesla mam okolo 200KM do Garmich

tomsol78

Pt 06 lip, 2018

W wekend 14 15 jest mozliwe o ile wczesniej nie pojade a co do planow na Zug to mozna omowic.W polowie wawozu holl... jest mozliwosc noclegu.Moge zadzwonic i zarezerwowac miejsce lub mozna online w
Höllentalangerhütte.W Münchner Haus na Zuhspitze jest ciezko z noclegiem jedyna mozliwosc rezerwacja z duzym wyprzedzeniem.Mozna tez inaczej jak pisalem do omowienia.
Pozdrawiam.

Stelmach

Ulubione góry: Bałkany :)

Pt 06 lip, 2018

Ja jakby co bym leciał z PL do Memmingen (potencjalne loty mam środa 11 albo piątek 13 planowo o 7:30 na miejscu) powrót zależnie od przylotu albo poniedziałek albo najpóźniej środa. Achaś w powożeniu niestety nie wspomogę bo jestem bez prawka.
Kwestia czy Ciebie również interesuje Grauspitz, ile potencjalnie masz czasu, czy termin przystępny i czy bierzesz pod uwagę wspólne wyjście.
Ja też biorę pod uwagę ewentualną modyfikację planów. Czy na Zugspitze planowałeś wejście ferratą czy inaczej?

tomsol78

So 07 lip, 2018

Przez Memingen musialbym 100km wiecej zrobic jadac do Garmich ale to nie bylby wiekszy problem.W Garmich bylem juz ostatnio tydzien temu na Alpspitz kleterstig(ferata).
Na Zugspitz ferata bym chcial wejsc przez Hölentall
Start z Hamersbach kolo Ga Pa.Inny wyjazd mi tym razem nie pasuje za bardzo no nie wiem.

Stelmach

Ulubione góry: Bałkany :)

N 08 lip, 2018

Jasne, nie ma sensu zmieniać planów, nastawienie i koncentracja na celu jest bardzo ważna, szczególnie jak pod górę ma się te 2k+ :)
Jakbym się na Zug zdecydował to dam znać jakoś w tygodniu i może gdzieś na trasie byśmy się łapali.
BTW Ja się w tym rejonie bardziej czaiłem na graniową ferratkę przy Oberstdorf (https://www.oberstdorf.de/alpininfo/kle ... steig.html), masz w sumie blisko i wydaje mi się, że warto ją kiedyś machnąć :)
Powodzenia!

tomsol78

N 08 lip, 2018

Ok dzieki pozdrawiam

Jacv

Ulubione góry: Tatry

Śr 11 lip, 2018

cześć wszystkim,
chciałbym zapytać o wejście na Zugspitze doliną Reintal - jak długo faktycznie zajmuje wejście nią przy dość dobrej kondycji?
Informacje z Internetu wahają się pomiędzy 6 a 12 godzin, może ktoś z Was ma dokładniejsze info ;)

Docelowo czy jest możliwe wejście i zjazd kolejką w ciągu jednego dnia?

Pozdrawiam
Jacek

Poprzednia strona
Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów