Mont Blanc 2018

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

orl

Ulubione góry: góry

Re: Mont Blanc 2018

So 26 maja, 2018

Niestety. Termin jest sztywny. Wszystko gotowe. Reszta j.w. Pozdrawiam.

Lukasz_Innsbruck

Ulubione góry: Alpy

Cz 31 maja, 2018

Witajcie, jestem z Innsbrucka i mam urlop od 6 do 18 lipca. Chętnie wybiorę się z kimś na Mont Blanc lub Matterhorn w tym czasie bo plany mi się trochę zmieniły i cały urlop mam do dyspozycji. Gdyby ktoś chciał się wybrać to proszę o kontakt lub jeśli można się do kogoś przyłączyć to jestem chętny. Mam sprzęt i doświadczenie w Alpach. Auta nie mam i ktoś musiałby po mnie zajechać. Pozdrawiam

Maroo

Ulubione góry: Tatry

Cz 31 maja, 2018

Hej
Jedziemy 1 lipca 2018 z Krakowa w 3osoby zdobyć białą górę od francuskiej strony, planowo na tydzień. Kolejką i tramwajem do góry, namiot i atak. Mamy jedno wolne miejsce. Zapraszamy osobę z doświadczeniem. Gdyby wszystko pięknie poszło po dniu przerwy do przedyskutowania Douforspitz.
Pzdr
m.fatla@wp.pl

gwj

Cz 31 maja, 2018

Siema. Planujemy wyjazd na Blankę 19/20 czerwca. Poszukujemy trzeciej osoby do kompletu. Samochód jest. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdr

tomasz_s

N 10 cze, 2018

Cześć!

Również chodzi mi głowie wejście na Blanca, lecz nie mam ekipy, z którą mógłbym to zrobić, a moje doświadczenie kończy się tylko i wyłącznie na letnich wejściach w w Tatrach, więc wolałbym dołączyć do kogoś, kto ma więcej obycia z wysokimi górami.
Termin, o którym myślałem na wyprawę to przełom lipca/sierpnia, ale jest dosyć luźny i do dogadania.
Możliwe również, że będę dysponował autem na wyjazd (mieszkam na pomorzu).

Ktoś, coś?

WilkuKalisz

Ulubione góry: Wszystkie :)

N 17 cze, 2018

Witam.
Wiem, że lipiec/sierpień jest już niebawem ale szukam osób chętnych do wejścia na blanca. Termin jaki mi pasuje to praktycznie cały lipiec oprócz weekendu 20/21/22 oraz pierwsza połowa sierpnia. Ale jeśli ktoś rzuci jakiś termin postaram się dostosować. Dysponuje autem (kombi) więc 2 osoby mogę zabrać plus sprzęt, nawet może w 4 osoby dałoby radę jeśli pakowanie było by z głową. Jestem z Kalisza (wielkopolskie). Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam, wszystko do dogadania. Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale nie ma rzeczy niemożliwych. Pozdrawiam.

Maroo

Pt 22 cze, 2018

Hej
Mamy jeszcze jedno wolne miejsce na blanka. Wyjazd 1.lipca na tydzień, spanie w namiocie. 600pln zrzutka na przejazdy w te i z powrotem.
Pzdr
m.fatla@wp.pl

Poprzednia strona
Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów