zaznaczanie przebytych tras

Fotografia górska (i nie tylko). Najlepsze górskie plenery do zdjęć, zalecany sprzęt, przydatne akcesoria, ustawienia pozwalające dokonać najlepsze ujęcia.

Moderator: Moderatorzy

paulinaaa

Ulubione góry: Karkonosze

zaznaczanie przebytych tras

Wt 27 gru, 2016

Witam, od jakiegoś czasu poszukuję aplikacji lub strony na której można zaznaczać przebyte szlaki. Zaznaczam, że nie chodzi mi o chodzenie z telefonem i aplikacją która rejestruje przebieg trasy, tylko o mapę, na której samemu zaznacza się wszystkie przebyte drogi. Założyłam konta na kilku stronach, sprawdziłam kilka aplikacji ale nigdzie nie widzę nic takiego... Obawiam się, że zostaje mi kupienie mapy w i rysowanie po niej markerem... Zna ktoś może coś takiego?? z góry dzięki, pozdrawiam

byzy

Ulubione góry: Tatry

Re: zaznaczanie przebytych tras

Śr 28 gru, 2016

Na planetagor.pl jest świetne narzędzie do tego celu. W zakładce TrekPLANNER możesz narysować/zaplanować, zapisać, pobrać, eksportować trasę, dodać z gps-a. Trekplanner tworzy treknotes dla każdego użytkownika, zlicza indywidualnie kilometry, przewyższenia, zdobyte szczyty, przyznaje odznaki za osiągnięcia :) W zakładce FAQ są szczegółowe instrukcje jak z tego korzystać.

mansi

Ulubione góry: beskid żywiecki, tatry

Pn 02 sty, 2017

traseo.pl
Jest opcja dodania zarówno śladu jak i rysowania śladu ręcznie, poza tym można dodawać zdjęcia ( jeśli są tagowane to zaznaczą dokładne miejsce zrobienia) Ważne żeby wybrać podkład mapy turystycznej ze szlakami wybierając z prawego górnego rogu.

paulinaaa

Ulubione góry: Karkonosze

Pt 06 sty, 2017

dziękuję za informacje, skorzystam :)

Powrót do Fotografia górska