Kirgistan - Tien Shan

Fotografia górska (i nie tylko). Najlepsze górskie plenery do zdjęć, zalecany sprzęt, przydatne akcesoria, ustawienia pozwalające dokonać najlepsze ujęcia.

Moderator: Moderatorzy

zplecakiem

Ulubione góry: Tien Shan

Kirgistan - Tien Shan

So 22 paź, 2016

magda_ch_cz

Ulubione góry: Karkonosze

Re: Kirgistan - Tien Shan

Śr 26 paź, 2016

https://get.google.com/albumarchive/117360215835181189412/album/AF1QipNgkZwInNl8z7FBoepmedgOV5aooxa7nw_dJmZo?source=pwa#slideshow/6293448646327115522

Bardzo ciekawe zdjęcia,
Nie wiem czy się dobrze doda, tu kilka zdjęć z Kirgistanu, również rejony Tien Szan, okolice Torugart, z jednoosobowej wyprawy sprzed 10 lat ;)
jest też kilka zdjęć z dalszych etapów

matek80

So 29 paź, 2016

przepiękne zdjęcia, aż chciałoby się tam być. Może zaplanuję na przyszły rokk wyprawę do tego państwa, takie zdjęcia zachęcają

ibex

Ulubione góry: Góry Sokole

Cz 05 sty, 2017

Faktycznie niesamowite, ale widać, że osoba się zna na robieniu dobrych zdjęć. Ja choćbym był w tym samym miejscu, to w życiu tak bym tego nie ujął. Takiego talentu mi poskąpiono. :D Zachęcają i to mocno, trzeba sobie dopisać do listy miejsc wartych odwiedzenia. Nie wiem czy też tak robicie? Czy tylko ja buduję taką listę i stopniowo z biegiem lat będę starał się tam podążać? :)

Powrót do Fotografia górska