WYPRAWY W GÓRY Z BYDGOSZCZY

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

ciemna_jasenka

Ulubione góry: Tatry, Bieszczady

Re: WYPRAWY W GÓRY Z BYDGOSZCZY

Pn 17 paź, 2016

Cześć. Jak wcześniej wspomniałam, prawdopodobnie do końca roku nie wybiorę się w góry.. choć kusi mnie jeszcze grudzień ;) Może do tego czasu ktoś by się wybrał ze mną na ściankę wspinaczkową w Bydgoszczy? Taka sytuacja, że brak partnera wspinaczkowego.. :(

agnpaw71

Ulubione góry: Tatry Beskidy

Cz 20 paź, 2016

ciemna_jasenka napisał(a):Cześć. Właśnie wracam z gór. W tym miesiącu napewno nie dam już rady tam wrócić. Ale mam kolejny pomysł:) Chcę wsiąść wieczorem w Sylwestra w pociąg i ruszyć w góry, tak aby Nowy Rok spędzić w jednym słusznym miejscu :) Ktoś chętny?

Jestem chętna. Nic dodać nic ująć! Proszę o więcej wiadomosci.

PaulinaG

Ulubione góry: Tatry

Pn 24 paź, 2016

a czy ktoś się wybiera zaraz po świętach jeszcze przed nowym rokiem :)?

gosia_em

Ulubione góry: Beskidy

Wt 08 lis, 2016

ciemna_jasenka napisał(a):Cześć. Jak wcześniej wspomniałam, prawdopodobnie do końca roku nie wybiorę się w góry.. choć kusi mnie jeszcze grudzień ;) Może do tego czasu ktoś by się wybrał ze mną na ściankę wspinaczkową w Bydgoszczy? Taka sytuacja, że brak partnera wspinaczkowego.. :(

Jak jeszcze nie masz, to możemy razem spróbować, bo ja też nie mam ;(

Aaniaaa098

Ulubione góry: Karkonosze, Pieniny

Śr 03 maja, 2017

Hej :-) jestem z Tczewa, chętnie dołączyłabym do jakiejś górskiej wyprawy :-) pozdrawiam

mruk

Ulubione góry: wole morze ;)

Pt 08 wrz, 2017

Będę w Tatrach PL i pewnie SK od czwartku 14.09. Jeśli tylko pogoda pozwoli zostanę do 24.09. Żadnych konkretnych planów, bo niemal wszystko już było :) Pewnie 2-4 dni spędzę na Słowacji. W PL noclegi w schroniskach. Jeśli ktoś szuka towarzystwa, zapraszam :D

Paweł-Gumol

Pt 10 sie, 2018

Witam !
Wybiera się ktoś z Bydgoszczy w Tatry w najbliższych dniach ?

ciemnajasenka

N 12 sie, 2018

Tutaj Inowrocław:) Czy na październik jest jeszcze miejsce w aucie? Pozdrawiam :)

skalnik40

Pn 15 paź, 2018

Witam! :-)
Przeprowadziłem się do Grudziądza z innego województwa. Bydgoszcz blisko - fajnie by było poznać ludzi, wyjazdy w góry, może ścianka wspinaczkowa, kawa, piwo... Jest szansa, że w listopadzie wybiorę się w Tatry - też słowackie. Odezwę się...

astromati

Ulubione góry: Bieszczady

Wt 16 paź, 2018

Hej, jestem z Bydgoszczy. Chętnie bym rozważył podczepienie się pod jakieś wycieczki po górach, bardziej polskich i najlepiej piątek-niedziela (mam wolne piątki obecnie). Jakby ktoś miał wolne miejsce w aucie, to zrzutka i chętnie bym się podczepił. Chłopak 29 lat.

PS. zarejestrowałem się na forum, bo wstępnie sonduję mocniejszy temat na Aconcaguę w dalszej przyszłości, o czym napiszę w osobnym temacie w tym dziale, pozdrawiam.

js.hipno

Ulubione góry: Himalaje

Cz 08 lis, 2018

Halo Bydgoszcz, a czy jest tu ktoś, kto chciałby zacząć przygodę z górami a za bardzo nie ma z kim? Można by zacząć od krótkich wycieczek po górach, a potem pomyśleć o bardziej ambitnych planach wspinaczkowych ;) Mam jako takie doświadczenie na ściance, także na umawianie na panelu też jestem otwarta. Pozdrawiam.

astromati

Pn 12 lis, 2018

Np. w ten weekend byłem na Śnieżce. Przynajmniej raz w roku bywam w Bieszczadach. Na późną wiosnę jak będzie już sucho i ciepło planuję Orlą Perć.

js.hipno

Ulubione góry: Himalaje

Cz 22 lis, 2018

Hej. I o takie wycieczki mi chodzi. :) Jak się czujesz kondycyjnie jeżeli chodzi o przejście Orlej Perci i jakie masz doświadczenie w Polskich górach? Podejrzewam, że to nie jest wyprawa dla początkujących.

astromati

So 24 lis, 2018

Kondycyjnie to raczej nie problem. Czuję się na siłach. Problemem może być lęk wysokości, jednak każdy człowiek posiada lęk wysokości w bardzo zróżnicowanym stopniu i nie jest to zero-jedynkowe.

skalnik40

Cz 06 gru, 2018

js.hipno napisał(a):Halo Bydgoszcz, a czy jest tu ktoś, kto chciałby zacząć przygodę z górami a za bardzo nie ma z kim? Można by zacząć od krótkich wycieczek po górach, a potem pomyśleć o bardziej ambitnych planach wspinaczkowych ;) Mam jako takie doświadczenie na ściance, także na umawianie na panelu też jestem otwarta. Pozdrawiam.

Hej, jestem z Grudziądza, moja dawna ekipa rozjechała się po świecie, chętnie poznam nowych ludzi na wyjazdy w góry.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów