VI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Małe Pieniny

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Re: VI Zlot Forumowiczów Portalu E-gory.pl - Małe Pieniny

Śr 02 kwi, 2008

Frustracja, he he... Ty mnie tutaj, Żaku, nie diagnozuj, tylko zadbaj, żeby się w sobotę e-górale nie rozleźli bez śladu po górach w poczuciu dobrze spełnionego obowiązu piątkowego imprezowania... Wiesz jak jest... :wink:
A ja chcę się spotkać ze wszystkimi...
11 + 11 = 110 !

Ayla

Śr 02 kwi, 2008

Ja mogę wreszcie potwierdzić swój udział w zlocie :grin: , jeszcze tylko nie wiem, czy pojadę w piątek wieczorem, czy w sobotę rano. Ale mam za to wolny poniedziałek i może sobie przedłużę zlotowy wyjazd.
Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale czy ktoś ze Śląska wybiera się na zlot w piątek ok. godz. 18.00 (może pociągiem do Krakowa o 17.39)? Lub chętnie dołączę do kogoś w Krakowie (o 20.10 prawdopodobnie jest autobus do Szczawnicy). To wersja, jeżeli uda mi się zamienić w pracy, a jeżeli nie to będę jechała w sobotę wcześnie rano przez Kraków.
"Chcesz poznać człowieka...Zabierz go w góry"

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Cz 03 kwi, 2008

Ayla napisał(a): Ale mam za to wolny poniedziałek i może sobie przedłużę zlotowy wyjazd.

A to jest fantastyczny pomysł i chyba też wykorzystam taką opcję. Tym bardziej, że Pieniny w poniedziałek wyglądają zupełnie inaczej niż w niedzielę, czy sobotę. Czynnik wszędobylsko-ludzki znacząco zanika :grin: .
11 + 11 = 110 !

AnnaB

Pt 04 kwi, 2008

A ja mogę odtwierdzić swoją obecność, odpadam na 100%,

pozdrawiam

Ania
"Gdy zobaczysz, że ktoś wkłada swoje Wysokie Buty, bądź pewien, że zanosi się na daleką Wyprawę"

v3rt

N 06 kwi, 2008

Ja mam ciężką sytuację w pracy, bo właśnie rusza system i siedzę po 24 godziny w biurze. O tym, czy będę miał wolny zlotowy weekend okaże się pewnie z dnia na dzień. Dlatego jedno miejsce wśród tych, którzy się zgłosili na początku, niniejszym zwalniam. Wolę w ostatniej chwili przyjechać i spać na podłodze niż w ostatniej chwili musieć zrezygnować i być w niezręcznej sytuacji.

Z innej beczki - jak liczna jest frakcja rowerowa?

Marek

Ulubione góry: Małe Pieniny

N 06 kwi, 2008

Brawo dla człowieka, który w sieci przejmuje się jeszcze niezręcznymi sytuacjami :grin: .
Frakcja rowerowa jest jednoosobowa.
Wirklich; ein zehnfach interessantes Land dieses Schlesien!
(Goethe)

http://przyslop-potocki.pttk.pl
http://aim-gory.blogspot.com/

Iza

Pn 14 kwi, 2008

No i niestety w piątek siedzę w pracy do wieczora. Wrr... Za to poniedziałek mam wciąż jeszcze wolny. Przynajmniej tyle.

Marek

Śr 16 kwi, 2008

Hej, to już w ten weekend! A tu jakoś sennie. Czyżby wszystko było jasne?
Nie wiadomo ile z deklaracji zawartych w tym wątku potwierdzi się w rzeczywistości.
Wiele wskazuje na to, że na Durbaszce z piątku na sobotę forumowiczów niemal nie będzie. Lub nie będzie wcale, jeśli elmo zmienił plany. W tej sytuacji najprawdopodobniej również zajrzę na Bereśnik.
Problem nocnego pedałowania szosą i wożenia dwóch kompletów opon da się obejść, zabierając spakowany rower do autobusu lub rezygnując z niego na rzecz obrzydliwie nudnej turystyki pieszej :wink: . Dorota, niezależnie od opcji, planuję jechać ostatnim kursem PKS z Krakowa do Szczawnicy.
W wypadku mało prawdopodobnego tryumfu drugiej opcji dołączę do grupy jano.
W razie wielce prawdopodobnej wygranej opcji pierwszej, w sobotę frakcja rowerowa zjedzie do Szczawnicy i wdrapie się z Jaworek pod Durbaszkę, gdzie zostawi bagaże. Potem przez Wysoki Wierch zjadę(zjedziemy) na Lesnickie Sedlo i do Lipnika. Stamtąd przez Czerwony Klasztor Drogą Pienińską w przełomie Dunajca wrócę(wrócimy) do Szczawnicy. I przez Palenicę grzbietem Małych Pienin lub doliną Grajcarka dotrę(dotrzemy) na Durbaszkę.
Naaaaazajutrz, po nocnym relaksie, pozostanie nam tylko wizyta w starych sztolniach Jarmuty, z ewentualnym nurkowaniem w zalanych partiach.
Ma ktoś z uczestników zlotu pożyczyć na chwilę wodoszczelną latarkę? Moje próby uszczelnienia szperacza są na razie jałowe.
(Goethe)

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Cz 17 kwi, 2008

No i trochę się plany pozmieniały. Ja roweru nie wezmę na pewno. Co się tyczy soboty, to chciałbym z rana poszukać jaskiń, a popołudniu 'zrobić' sztolnie w Jarmucie. Na niedzielę zostawiam sobie spacer po okolicy i ewentualnie wspinaczkę na okolicznych skałkach.

Marku, nie dasz rady dopasować się do tego? Co do wodoszczelnej latarki, to ja taką posiadam, tylko potrzeba do niej dokupić baterie, bodajże R20 sztuk 2.

W sprawie Bereśnika, zobaczę co da się zrobić, może wpadnę tam w piątek wieczorem 'na piwo'. W każdym razie, do zobaczenia na zlocie!
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Marek

Cz 17 kwi, 2008

Zapakowałem szperacz do mocnego worka z przeźroczystego polietylenu. Patent działa. Zatem posiadam już podwodną latarkę o dużej mocy. Nie wiem jednak, czy warto pakować sprzęt na sztolnie. Profilaktycznie liczbę mnogą czasowników w poprzednim poście pisałem w nawiasie, spodziewając się solowej trasy. Nie zamierzam rezygnować z rowerowych planów. Nie zamierzam się również spieszyć. Myślę że będziesz miał wsparcie i asekurację podczas nurkowania, więc moja obecność nie jest konieczna. A sam w niedzielę nie będę kombinował. Sąspowska uczy :wink:.
(Goethe)

v3rt

Pt 18 kwi, 2008

Bahhhhhhhhh... W nocy z soboty na niedzielę go-down systemu, problemy będą na pewno, muszę kiblować w robocie. Ech, doczekać do końca kontraktu...

Bawcie się dobrze, a Tobie Marku niech nogi podają ;)

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pt 18 kwi, 2008

Niestety, i ja pomimo zapowiedzi, nie zjawię się w Pieninach. Silnik troszkę odmówił posłuszeństwa i trzeba jutro siedzieć u mechanika. No cóż... Jano!! Stawka rośnie !! Jak się uzbiera pula, to nie przeżyjemy... :mrgreen:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

ola:)

Ulubione góry: Tatry Słowackie

So 19 kwi, 2008

Ja tez niestety nawaliłam , bawcie się dobrze i oby Wam sie udała pogoda :wink:

Uriel

Ulubione góry: asd

So 19 kwi, 2008

Ostatnio tak często tu zaglądam, że nawet nie wiedziałem, że jest kolejny zlot organizowany... :-))

Marek

N 20 kwi, 2008

Uriel, wystarczy zajrzeć raz i poznać zasadę organizacji zlotów, by wiedzieć kiedy się odbywają :wink: .
Rzeczywiście rzadko zaglądasz, przez co forum straciło swoją dawną dynamikę.
Zlot już się zakończył, albo właśnie kończy dla jeszcze wracających z gór.
Było nas… eeeee… kilkanaścioro? Tym razem Ania zajęła się meldunkiem a ja nie liczyłem.
Pogoda dopisała, bo przecież mogło lać bardziej. W sobotę rano widać było nawet podstawy tatrzańskich szczytów.
Działaliśmy w kilku podgrupach i chyba wszyscy zrealizowali swoje plany, poza naszym nurkowaniem w Wodnej Bani. Ograniczyło się do zejścia do szybu w wodę po pachy, zanurzenia głowy i poświecenia w głąb, która okazała się niezbyt głęboka.
Sobotnia impreza, mimo prohibicyjnych obaw i braku kaśkowej gitarrry udała się nieźle. Choć po piwno - wiśniówkowo - absyntowej sesji niektórzy rano mieli problemy z pragnieniem :wink: .
Zmianie uległ sposób planowania następnych zlotów. Skoro na zlocie w Tatrach nie wybrano miejsca następnego, wybrano je teraz. Mniejszościowa grupa, podczas przedimprezy na Bereśniku zadecydowała, że jesienią spotkamy się w Beskidzie Niskim. Polsko zachodnia przybywaj :grin: !
Ale nadal nie wiemy, gdzie spotkamy się wiosną. Zadecydujemy w Beskidzie Niskim.

---------------------
Policzyłem, było nas piętnaścioro.
(Goethe)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów