Playlista V zlotu e-gory.pl

Co, gdzie, kiedy, a także relacje z tych już odbytych.

Moderator: Moderatorzy

jano

Re: Playlista V zlotu e-gory.pl

N 07 paź, 2007

Na Ciebie Marek można zawsze liczyć :wink: :wink:
Partnera w górach nie zostawia się -nawet jakby był bryłą lodu

Łosiek (Kaśka)

N 07 paź, 2007

Marek napisał(a):Kaśka... naprawdę mam dźwigać wszystkie? Mam także kilka pielgrzymkowych i jeden z kolędami. Ten ostatni to straszna cegła.

A co będzie jak wyjazd przedłuży się do świąt? Przynajmniej będziemy mieli śpiewnik z kolędami :grin:
A co do "fikołka" - teraz wiem dlaczego mówią na mnie "magister od fikołków" :wink:
Jeśli praca przeszkadza ci w realizacji marzeń, to ją rzuć:)
http://www.anorak.dbv.pl/news.php
http://galeria.e-city.tarnow.pl/autorzy/kglowicka/

Iza

N 07 paź, 2007

Bo pijasz bure bełty?

Mam kilka śpiewnikow, moge wziąć. Niestety, większość (między innymi oazowe i pieśni patriotycznych) zostaly w Zielonej Gorze:) W razie inwazji wrogich sił pozostanie nam jedynie wyćwiczone w Kletnie "Plonie o gnisko i szumią knieje"... Tam tez bylo patriotycznie o obroncach naszych polskich granic :idea:

Łosiek (Kaśka)

N 07 paź, 2007

Iza napisał(a):W razie inwazji wrogich sił pozostanie nam jedynie wyćwiczone w Kletnie "Plonie o gnisko i szumią knieje"... Tam tez bylo patriotycznie o obroncach naszych polskich granic :idea:

Iza nie mów, nie było aż tak źle :wink:

Maciek B.

Ulubione góry: Wszystkie, z których widać Królową Beskidu...

Pn 08 paź, 2007

Co do trasy - sobotę zamierzam zrobić wyjątkowo spacerową, choćby i dlatego, że przyjadę do Zakopanego raczej dość późno i na ambitniejsze plany tego dnia nie starczy mi czasu. Zatem Może Dolina Strążyska, Ścieżka Nad Reglami, a może Wąwóz Kraków...
Do schroniska zawitam więc wieczorem (choć ze względu na szybko zapadające o tej porze roku ciemności - raczej późnym popołudniem). Niedziela jest dla mnie w tej chwili czystą kartą i nie planuję na ten dzień niczego, a więc wszystko może się zdarzyć. Może jakaś rącza grupa zechce wziąć mnie na ślak ze sobą? :wink:

Marek napisał(a):Wykombinowałem ostatnio ciekawego "fikołka". Absynt z sokiem grapefruitowym. Ma kiepski kolor (zielone z czerwonym daje szarobury bełt) ale smak niezły. Spróbuję ocalić resztkę absyntu do kolektywnej degustacji.

Marku - absynt to brzmi bardzo młodopolsko i zakopiańsko. Ale i niebezpiecznie. Wiesz co się po absyncie z człowiekiem robi? :lol:
Tetmajer, miał chyba dość, kiedy napisał w wierszu Widok ze Świnicy do Doliny Wierchcichej:
Patrzę ze szczytu w dół: pode mną
przepaść rozwarła paszczę ciemną -
patrzę w dolinę, w dal:
i jakaś dziwna mię pochwyca
bez brzegu i bez dna tęsknica,
niewysłowiony żal...

Chcesz żebyśmy tak skończyli? :mrgreen:
11 + 11 = 110 !

jano

Pn 08 paź, 2007

A może ktoś wybiera się w sobotę na Błyszcza lub Bystrą :?: Ciekawe ile zajełoby to godzin...

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 08 paź, 2007

Jano myślę, że max. 10h, robiłem "lustrzaną" trasę od słowackiego kampingu i mniej więcej tyle wyszło.

Mam dwa wolne miejsca w samochodzie na sobotę rano, na 6:30-7:00. :mrgreen:

PS. Anno* przypomnij mi rodzaj czekolady, jakiej zapasy mam zabrać ze sobą! Trudno mi się jakoś przyznać, ale nie pamiętam: truflową? :mrgreen:
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

Anna*

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

Pn 08 paź, 2007

Na szczęście plany diametralnie się zmieniły i w sobotę również będziemy w górach a nie pod ziemią, więc z największą przyjemnością dołączymy do Was na szlaku, choć w Zakopanem będziemy dopiero ok. 7.00 rano.
Bartosz - czekolada tofii :wink:

Żaku
Administrator forum

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

Pn 08 paź, 2007

Marku, z tego co mi wiadomo, to nie ma dwóch grup, a tylko jedna. Musimy tylko ustalić którym PKS'em jedziemy i wszystko gotowe. Co do alkoholu, to mam tylko
jedno pytanie, przywieźć coś 'czystego' czy raczej kolorowego jak 'żurawinówka', czy 'Wiśniowa Polska' ?

Bartosz: fajnie, że będzie baner. Tylko nie zapomnij go zabrać :)

Co do śpiewnika, to niestety nie posiadam żadnego, ale mam nadzieję, że będę mógl się przytulić do kogoś i skorzystać z jego wersji ;)

Duncacn76 daj znać z tą pogodą, na pewno sie przyda.
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Łosiek (Kaśka)

Pn 08 paź, 2007

Żaku napisał(a):...czy raczej kolorowego jak 'żurawinówka'....

Żaku nie kupuj w sklepie żurawinówki, bo to profanacja tej prawdziwej!!! :grin:

Żaku
Administrator forum

Pn 08 paź, 2007

Kasiu, nigdy bym nie porównał tej sklepowej to robionej własnoręcznie przez Ciebie, jednak zgodzisz się ze mną, iż nie dostarczysz na Ornak odpowiedniej ilości samoróbki, więc jakoś musimy się ratować, chociażby sklepowymi substytutami... :roll:
"Nie możemy żyć wg. zasady: wszyscy przeciw wszystkim, ale tylko wedle zasady wszyscy z wszystkimi, wszyscy dla wszystkich".
Jan Paweł II
"Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie." (Antoni Słonimski)

Obrazek Obrazek

Łosiek (Kaśka)

Pn 08 paź, 2007

Nie pamiętam czy byłeś wtedy na Cyrli jak żurawinówka cudownie się rozmnożyła :grin: Poza tym jeśli ktoś będzie nią częstował to nie ja tylko Jano :wink:

Żaku
Administrator forum

Pn 08 paź, 2007

Jak mogłaś zapomnieć czy ja tam byłem, oj Kaśka, teraz mnie rozgniewałaś :twisted:

Co do Żurawinówki to dokładnie pamietam, jak ta mała płaskóweczka zrobila chyba z cztery rundy, a 'piło' ok 10 osób, jednak co do Ornaka, to boje sie, że sytuacja się nie powtórzy, tym bardziej gdy się spotkam z Jano, to raczej nic się nie rozmnoży ;)
Jan Paweł II

Obrazek Obrazek

Bartosz
Redaktor E-GORY

Ulubione góry: wszystkie poniżej 8848m

Pn 08 paź, 2007

Baner będzie, jak go odbiorę od Brzozy... Odbiorę, odbiorę!

Aniu* czekolada Toffi będzie jak ją kupię... Kupię, kupię!

Miejsc w samochodzie już nie mam! Według wszelakich znaków na niebie i ziemi, z Kuźnic będę startować koło 9:30.
Potrójnie słyszę, podwójnie widzę i pojedynczy jestem dokładnie /Mirek Czyżykiewicz/

jano

Pn 08 paź, 2007

No Żaku ładnego ze mnie żurawina robisz :wink: Nie zapominaj,że piję tylko na e-zlotach nałogu jeden :lol:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Zloty forumowiczów