Systematyczne wyjazdy w Tatry z dolnego śląska.

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

PawelLegnica

Ulubione góry: Tatry

Systematyczne wyjazdy w Tatry z dolnego śląska.

Cz 06 cze, 2019

Witam jest to mój pierwszy post na tym forum dlatego pozdrawiam wszystkich miłośników gór. Jestem z Legnicy, po górach chodzę od bardzo dawna jednak od jakiegoś czasu na poważnie nakręciłem się na Tatry. Przeważnie jeżdżę sam, jednak wiadomo, że w grupie lepiej. Chciałbym stworzyć taką grupę wyjazdową z naszego rejonu, oczywiście pod drodze też można się dołączyć. Myślę o systematycznych wyjazdach raz w miesiącu na jeden lub dwa dni. Gdyby ktoś był zainteresowany takimi wyjazdami to można się dogadać. Pozdrawiam Paweł.

dexterovsky

Re: Systematyczne wyjazdy w Tatry z dolnego śląska.

Cz 06 cze, 2019

Cześć. Też bym z chęcią pochodził po Tatrach. Tylko myk jest taki, że jestem z Krapkowic (Opolskie). Więc teoretycznie jadąc z Legnicy to po drodze. Nie wiem jakbyś się na to zaopatrywal. Jakby co, to pasują mi weekendy.

Daro86

Pt 07 cze, 2019

Cześć, jestem z Opola, pasują mi wyjazdy 2-3 dniowe, często mam PT,SB,ND wolne, mogę dojechać do Krapkowic żebyś nie musiał zjeżdżać z autostrady.

PawelLegnica

Pt 07 cze, 2019

Daro86 napisał(a):Cześć, jestem z Opola, pasują mi wyjazdy 2-3 dniowe, często mam PT,SB,ND wolne, mogę dojechać do Krapkowic żebyś nie musiał zjeżdżać z autostrady.

Witaj myślę, że nie byłoby problemy tylko ja przeważnie jadę na jeden dzień bez rezerwacji schronisk itp. Można się zgadać.

Daro86

So 08 cze, 2019

Zawsze mozna liczyć na glebę, dojazd z Opola to 4h w jedna strone z Legnicy to dodstkowo 1-1,5h dlatego na jeden dzień to mi się nie widzi, 8h jazdy jeżeli zakopianka będzie przejezdna i 8h chodzenia po górach to dla mnie za malo

dexterovsky

So 08 cze, 2019

Daro86 napisał(a):Zawsze mozna liczyć na glebę, dojazd z Opola to 4h w jedna strone z Legnicy to dodstkowo 1-1,5h dlatego na jeden dzień to mi się nie widzi, 8h jazdy jeżeli zakopianka będzie przejezdna i 8h chodzenia po górach to dla mnie za malo

Mi jakby co pasuje i gleba i wypady 2-3 dniowe ;) Jako, że mamy blisko do siebie to w razie czego możemy się między sobą dogadać.

zimnylech

Ulubione góry: Alpy

Pn 10 cze, 2019

Witam
Mieszkam koło Legnicy, chętnie bym się zabrał na wyjazd w Tatry

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów