Buty dla kobiety

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

gosiak96

Ulubione góry: Tatry

Buty dla kobiety

Pn 25 lut, 2019

Witam wszystkich :)
Mam pytanie odnośnie butów, bo po przeglądaniu od tygodnia sklepów internetowych czuję się lekko zdezorientowana.
Szukam butów za kostkę dla kobiety. Chodzić będę późną wiosną/chłodniejsze dni lata, ewentualnie początek jesieni. Póki co o zimie nie myślę :) Co do lokalizacji planuję zdobyć Koronę Gór Polski.
Budżet do 450zł. Znalazłam kilka par ale zupełnie nie wiem czy się nadają. Co myślicie np o tych?

https://8a.pl/buty-damskie-the-north-face-ultra-fastpack-iii-mid-gtx-grey-purple.html

Z góry dziękuję za pomoc i prosiłabym o jakieś wskazówki.

lordoza

Ulubione góry: Beskidy

Re: Buty dla kobiety

Wt 12 mar, 2019

Fajne buty sobie znalazłaś. W tej cenie innych się chyba nie znajdzie na GTX i Vibramie.
Kiedyś znaczek TNF znaczył trochę więcej niż teraz. Nie mam doświadczenia z takimi typowo trekingowymi butami od TNF, ale te bardziej "miejskie" zimowe dosyć szybko się rozpadają. Poza tym dla mnie zupełnie niewygodne, ale to już kwestia jaką kto stopę posiada. W internecie ciężko kupować buty bez wcześniejszego mierzenia, chyba że się ma jakąś uniwersalną stopę:P No i w żadnym przypadku nie odradzam Ci Twojego wyboru, ale dopytałbym jeszcze ludzi którzy noszą te bardziej zaawansowane modele North Face.

Buty na podeszwie Vibram w podobnej cenie, ale sprawdzone pod względem wytrzymałości: CAMPUS ALGOS (420zł)

Powrót do Sprzęt, szpej