II warstwa - spodnie

Jakie buty kupić? Jaka kurtka jest najlepsza? Czy w tym śpiworze nie będzie mi za zimno? Jak naprawić plecak? Lina podwójna czy pojedyncza?

Moderator: Moderatorzy

Piotr P

Ulubione góry: Masyw Vinsona

II warstwa - spodnie

Cz 20 gru, 2018

Witam wszystkich serdecznie,
kompletuje swój zimowy sprzęt górski i mam jeden istotny problem. Nie mogę znaleźć żadnych spodni "grzejących" jako II warstwa. Chodzi o spodnie które będą nad bielizną termoaktywną a pod spodnimi z membrany gore. Proszę o pomoc w tej materii.
Pozdrawiam
Piotr

mMa

Ulubione góry: Gorce

Re: II warstwa - spodnie

Cz 20 gru, 2018

Baaaaardzo podziwiam adminów i moderatorów za cierpliwość! Bardzo :)

Stefanek
Moderator

Ulubione góry: Im większe tym lepsze.

Cz 20 gru, 2018

mMa napisał(a):Baaaaardzo podziwiam adminów i moderatorów za cierpliwość! Bardzo :)

Akurat ten post wydaje się jeszcze jako tako sensowny. Zostań moderatorem to zobaczysz ile przychodzi postów o treści z d...y wyglądających jak niewyszukana próba zareklamowania czegoś tam w internecie :)

Maniek
Moderator

Ulubione góry: Tatry, Dolomity

Cz 20 gru, 2018

mMa napisał(a):Baaaaardzo podziwiam adminów i moderatorów za cierpliwość! Bardzo :)
Dzięki za podziw - czekam aż podeśle reklamę i wtedy się toto wytnie "z korzeniami".
Maniek

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Cz 20 gru, 2018

Oj tam oj tam, od południa tylko to wisi i od razu "baaaaardzo". Spodnie "grzejące" mają być a same do góry nie pójdą, więc żeby się kanty nie pogniotły w środku między gore i termo, to tylko gabardyna albo tweet... No, jak ktoś chce się jednak wyróżnić w schronisku to spodnie "w kant" z czarnej krepy dadzą czadu. Nie przyszło nikomu do głowy, że ktoś po prostu wybiera się na Sylwestra wysoko w góry i potrzebuje na wieczorne tańce patentu na spodnie "w kant"?
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

dzixonPP

Ulubione góry: Tatry Zachodnie

So 29 gru, 2018

1 warstwa z grubych getrów merino. 2 to spodnie karrimora z WTX i przy -16 dawało radę. Tylko mogę polecić od siebie.

Powrót do Sprzęt, szpej