szukam towarzysza/towarzyszki w Tatry

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

saab1978

Ulubione góry: Tatry

szukam towarzysza/towarzyszki w Tatry

Śr 11 cze, 2014

Witam,
Jak co roku planuj krótki wypad w Tatry, 3-5 dni, w lipcu bądź sierpniu. Na razie żadnych bliższych ustaleń.
Myślałam o Orlej Perci ale na kilku innych wierzchołkach też mnie jeszcze nie było wiec do ustalenia.
Towarzystwo mi sie posypało tuż przed wakacjami a samej wolałabym jednak nie ryzykowac.
Wiec, jeśli ktoś również potrzebuje partnera do marszu..;)

Pozdrawiam,
Saab

Sebastian75

Ulubione góry: Alpy

Re: szukam towarzysza/towarzyszki w Tatry

Cz 12 cze, 2014

Witam. Wybieram się w Tatry w pierwszej połowie lipca. Plany; Orla Perć - cała w jeden dzień, Kościelec-Świnica, Kasprowy - Czerwone Wierchy, Grześ-Rakoń-Wołowiec, może coś jeszcze.

motrax

Ulubione góry: Karpaty

Cz 12 cze, 2014

Hej
Wybieram się na Orlą Perć i okolice - tak na 3-4 dni. Posypała mi się również ekipa a sam nie chcę ryzykować, szczególnie na Orlej, którą od lat odkładam :( i w końcu chcę pójść.
Z terminami u mnie elastycznie - mogę się dostosować, od początku lipca.

woali

Ulubione góry: Tatry Zachodnie, Alpy

Cz 12 cze, 2014

Hej :) Ja się będę wybierać na kilka dni w zależności od pogody między 8 a 21 sierpnia, jednak interesują mnie szczyty w Wysokich Tatrach słowackich. Może się znajdą jacyś chętni. Miejsca w aucie się znajdą :) Jestem z okolic Gliwic. Pozdrawiam.

saab1978

Cz 12 cze, 2014

Och Gliwice, moje rodzinne strony. Ja pochodzę z Zabrza:) ale już mnie tam nie ma:(
Chyba za cienka jeszcze jestem na słowackie. Jeszcze;)

woali

Ulubione góry: Tatry Zachodnie, Alpy

So 14 cze, 2014

A gdzie teraz jesteś? No coś Ty ... tam sa różne różniste szlaki i nie trzeba dochodzić asfaltami tak jak po polskiej stronie :) O wiele ciekawiej ....

Pieter

So 14 cze, 2014

Ja się wybieram na początku lipca w Taterki. Pod koniec czerwca będę wiedział dokładny termin. Spanie pod chmurką. Jak terminy się zgrają, to z miłą chęcią dołączę na orlą i ewentualnie inne szlaki ;) Po orlej chodziłem nie raz, tylko trafić na piękne widoki, a wycieczka rewelka :D

Strusto

Ulubione góry: Tatry i wszystkie inne:)

So 14 cze, 2014

Ja również mam w planie Orlą w któryś lipcowy weekend. Jakby co mogę się dołączyć. Jak co to piszcie strusto@p.pl:)

Avokado
Administrator forum

Ulubione góry: Tatry, Beskid żywiecki

So 14 cze, 2014

Pieter napisał(a):Ja się wybieram na początku lipca w Taterki. Pod koniec czerwca będę wiedział dokładny termin. Spanie pod chmurką. Jak terminy się zgrają, to z miłą chęcią dołączę na orlą i ewentualnie inne szlaki ;) Po orlej chodziłem nie raz, tylko trafić na piękne widoki, a wycieczka rewelka :D

A gdzie to pod tą chmurką będziesz spał ?
https://www.facebook.com/PolishPamirExpedition2014/ Oficjalny funpage wyprawy.

Dominik Malirz

saab1978

N 15 cze, 2014

woali napisał(a):A gdzie teraz jesteś? No coś Ty ... tam sa różne różniste szlaki i nie trzeba dochodzić asfaltami tak jak po polskiej stronie :) O wiele ciekawiej ....

Tak mówisz? A ceny dużo wyższe niż u nas? Niestety w tym roku jest to dla mnie dośc istotne:-/
A mieszkam w okolicach opoczna. Środkowa Polska.

Pieter napisał(a):Ja się wybieram na początku lipca w Taterki. Pod koniec czerwca będę wiedział dokładny termin. Spanie pod chmurką. Jak terminy się zgrają, to z miłą chęcią dołączę na orlą i ewentualnie inne szlaki ;) Po orlej chodziłem nie raz, tylko trafić na piękne widoki, a wycieczka rewelka :D

No właśnie, gdzie planujesz to sypianie?

A w jakim wieku jesteście kochani jeśli to dla was nie problem powiedziec?
Wiadomo, że lepiej mniej wiecej (duże mniej i wiecej oczywiście) w podobnych granicach sie dobierac;)

Nie musisz odpowiadać każdemu osobnym postem. Pisanie bezpośrednio po sobie nie należy do dobrego tonu.
Moderator.

Pieter

N 15 cze, 2014

Mi stuka w tym roku 28. Osobiście oprócz OP nastawiam się na szlaki "mniej ludniejsze", ale domyślam się że w lipcu może być o to trudno. Nie chcę się wypowiadać na temat sypiania pod chmurką publicznie. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na priv ;)

saab1978

N 15 cze, 2014

daj maila

Pieter

Pn 16 cze, 2014

p.ch86(małpa)wp.pl ;)

Ysio

Ulubione góry: Polskie

Śr 18 cze, 2014

Również szukam towarzyszki na jakiś wyjazd w góry 2-3 dni, noclegi w schroniskach, najlepiej w moim wieku około 20l.
kontakt:
Kod: Zaznacz cały
ysio997@gmail.com

saab1978

N 22 cze, 2014

20 lat. To były czasy...;)

Następna strona
Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów