K2 i Kondogoro La

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

kazber

Ulubione góry: Skaliste

K2 i Kondogoro La

Pn 02 mar, 2020

Zapraszam chętnych. Z partnerką dołączamy do grupy organizowanej przez lokalną agencję - Vertical Explorers. Wylatujemy z Berlina przez Istanbul do Islamabadu 24 lipca. Odlot do miejsca, w którym rozpoczynamy trek 25 lipca. Powrót do Berlina 15 sierpnia.
Podczas mojego ostatniego pobytu w Nepalu spotkałem kilka osób, które opowiadały mi o tym treku jako najpiękniejszym w ich życiu.
Zmieniłem swoje plany i zamiast kolejnego wyjazdu do Nepalu będzie właśnie ten.
To nie była pochopna decyzja. Patrzyłem na polskie propozycje ale ze względu na mój status emeryta wybrałem opcję tańszą.
Dlaczego zachęcam innych? A no również ze względu na oszczędności. W tej chwili jest nas 6 osób, które już zarezerwowały i wpłaciły depozyt. Maksymalnie grupa może liczyć 14 turystów i właśnie wtedy będzie najtaniej.

ptasiek1986

Ulubione góry: Tatry

Re: K2 i Kondogoro La

Wt 10 mar, 2020

Cześć, rozumiem ze to treking do Bazy pod K2 plus Przełęcz. Ja tez sie wybieram ale chciała bym to połączyć z pastore Peak ktory jest w poblizu. Mogę Prosić jakiś namiar telefoniczny do Ciebie? mam kilka pytań.

Dobry Duch

Ulubione góry: Himalaje, Kaukaz

So 04 kwi, 2020

jaki budżet to "najtaniej" ? :P

też słyszałam, że to piękny trek i od lat to moje marzenie.

Tarik2008321

Ulubione góry: Nepal

Cz 16 kwi, 2020

Witam.Wiem .ze w tym momenie w związku z KOVID 19 mogą być problemy z organizacją wyjazdu ale Jestem zainteresowany wylotem do Pakistanu i chciałbym porozmawiac o szczegółach.Mogę prosic o nr telefonu?Pozdrawiam Andre.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów