Szczyt Lenina 2020

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

gwj

Ulubione góry: Tatry

Szczyt Lenina 2020

Śr 15 sty, 2020

Siema.
Zbieram ekipę na wyprawę na Szczyt Lenina. Ktoś chętny? Myślę, że ekipa trzyosobowa będzie najlepsza. Do kontaktu zapraszam jednak wszystkich chętnych bo statystycznie na pewno się ktoś wykruszy. Dla mnie najlepszy wstępny termin to okolice 23 lipca, ale wszystko do dogadania. Moje doświadczenie górskie: Rysy zima, Wildspitze, Lagginhorn, Nadelhorn, Mont Blanc, Kazbek, Elbrus. Nie jestem żadnym super taternikiem, ale szczyt nie jest trudny technicznie. Po prostu jestem zdecydowany żeby jechać i potrzebuję partnerów do liny.
Osoby zainteresowanie proszę o kontakt
Pozdrawiam
Grzesiek

horyzont

Ulubione góry: Karkonosze

Re: Szczyt Lenina 2020

So 22 lut, 2020

Cześć, jestem chętna wziąć udział w wyprawie na Pik Lenina, już drugi rok odkładam ten kierunek. W tym roku, w tym samym terminie lecę do Pakistanu do Islamabadu, dalej do Skardu, Askoli, trek do Bace Camp pod K2 i na Condogoro. Tak myślę, jeśli nie zbierzesz chętnych, to przyłącz się do naszej ekipy.
Albo wcześniej w czerwcu br, mógłbyś iść z naszą grupą na trek GR 11 w Pireneje.
Pozdrawiam

gkowal

Śr 04 mar, 2020

Cześć
Jestem zainteresowany tematem. Dwie osoby. Doświadczenie górskie podobne do twojego. Plusem jest to, że moja towarzyszka już tam była i zna górę. Termin jest w porządku, może tylko drobna korekta, dosłownie parę dni.
Fajnie byłoby mieć dwa zespoły dwojkowe. Może jeszcze ktoś się odezwie. Pozdrawiam Grzesiek

pele40

Ulubione góry: alpy

Pt 06 mar, 2020

horyzont napisał(a):Cześć, jestem chętna wziąć udział w wyprawie na Pik Lenina, już drugi rok odkładam ten kierunek. W tym roku, w tym samym terminie lecę do Pakistanu do Islamabadu, dalej do Skardu, Askoli, trek do Bace Camp pod K2 i na Condogoro. Tak myślę, jeśli nie zbierzesz chętnych, to przyłącz się do naszej ekipy.
Albo wcześniej w czerwcu br, mógłbyś iść z naszą grupą na trek GR 11 w Pireneje.
Pozdrawiam

hej możesz podesłać więcej szczegółów chętnie bym sie wybrał pod k2

horyzont

Cz 04 cze, 2020

Witaj, nie wiadomo jaka jest sytuacja epidemiczna w Pakistanie, czy w tej sytuacji otrzymamy wizy, trudno przewidzieć, ponieważ mój kolega, nie tak dawno otrzymał info od lokalnej tamtejszej agencji, która pośredniczy w załatwieniu wizy, że dobrze to nie wygląda. Trzeba czekać na informacje i ewentualnie ubiegać się o zwrot kasy za bilet lotniczy.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów