Andy luty 2020

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

JacekW

Ulubione góry: Tatry

Andy luty 2020

N 08 gru, 2019

Wiem, że zostało dość mało czasu, ale próbuję. Szukam osoby/osób na wyjazd w Andy w lutym przyszłego roku. Czas mojej aktywności tamże to 1-18 luty. Jako cel chciałbym przedsięwziąć Aconcaguę lub Nevado Tres Cruces (lub inny ze szczytów tej grupy). Poważnie zainteresowanych proszę o pisanie na adres: wjacek@fuw.edu.pl P.S. Posiadam doświadczenie, które - jak uważam - pozwoli mi się zmierzyć z w/w celami: byłem 2 x na wysokości 6000 m w Pamirze, oraz raz w Andach.

Dobry Duch

Ulubione góry: Himalaje, Kaukaz

Re: Andy luty 2020

So 14 gru, 2019

To jedno z moich marzeń, choć nie ma opcji, żebym w tak szybkim okresie znalazła środki. Z ciekawości - jaki orientacyjnie budżet na taką wyprawę? słyszałam od znajomego coś o 20 tysiącach....

piotrusiaczek

Ulubione góry: Tatry

Re: Andy luty 2020

So 14 gru, 2019

Byłem sam w 2018 na Aconcagui. Całkowity koszt bez polskiej agencji za to z 10 dniowym noclegiem i wyżywieniem + muły z powrotem w miejscowej agencji około 12000zł. Loty przez Mediolan i Santiago 29 stycznia i 22 lutego czyli w sumie 25 dni. Przy 18 dniach pogoda może ci uniemożliwić zdobycie szczytu. W takich miejscach trzeba mieć zapas żeby przeczekać niesprzyjający warun. Pozdrawiam

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów