GSB

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Jaco1

Ulubione góry: Gorce

GSB

Cz 14 lis, 2019

GSG 2020 szybko i na lekko.Chętna do pary oraz treningu na długich dystansach.Kraków Limanowa.

Maniek
Moderator

Ulubione góry: Tatry, Dolomity

Re: GSB

Cz 14 lis, 2019

SMSem to pisałaś?!
Maniek

Jaco1

Pt 15 lis, 2019

Z telefonu...

Marcinek

Ulubione góry: Beskidy

So 28 gru, 2019

Możesz rozwinąć myśl. Ty jesteś chętna, czy kogoś szukasz? Napisz coś więcej.

wiehoo

Ulubione góry: tatry

Pn 30 gru, 2019

no właśnie

Jaco1

Pt 03 sty, 2020

Hejka w 2020.Ponieważ mój post istotnie był nieprecyzyjny i niejednoznaczny,kilka szczegółów.Ponieważ będę dysponował 14 dniami przeznaczonymi na realizację projektu to taka sytuacja wymaga pewnych założeń wstępnych.Po pierwsze primo musi być dynamicznie bo po odliczeniu dojazdu i powrotu oraz krótkiej regeneracji na mecie z czasem nie jest bogato.Po drugie primo taka sytuacja wymaga lekkości.Po trzecie primo lekkość wymusza noclegi pod dachem.Po czwarte primo kimanie w schronach wymaga dobrej logistyki na etapie planowania i realizacji.Po piąte primo logistycznie jestem słaby więc aby nie marudzić zbyt długo na szlaku musi być dynamicznie.Czas akcji to miesiące letnie 2020.Kierunek jedynie słuszny czyli z zachodu na wschód.Mikst pożądany gdyż może to być ciekawe doświadczenie dla obu stron.Pozdrawiam.

Jacekturysta

Ulubione góry: Bieszczady

N 01 mar, 2020

Cześć. Ja też chce przejść GSB, tak w połowie lipca 2020. Też mam zamiar spać po schroniskach, możliwie na lekko. Ale 14 dni to trochę szybkie tempo. Myślałem o 15-16 dniach. Trochę już po tym szlaku wędrowałem, ale nigdy w całości. Kto wie, może się zgramy, bo na razie planuję iść sam. Będziemy w kontakcie.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów