Bieszczady na jesieni (październik)

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Salvia

Ulubione góry: Pieniny i Beskid

Bieszczady na jesieni (październik)

Cz 08 sie, 2019

Dzień dobry,
Nigdy nie byłam w Bieszczadach, marzyłam od dłuższego czasu, żeby się wybrać. I w końcu się udało! Jadę sama, ale fajnie byłoby móc z kimś wyjść na piwo, czy dowiedzieć się o jakimś pięknych zakamarkach, czy nawet wspólnie pochodzić. Narazie nie mam dokładnie zaplanowanych dni. Mam 33 lata, uwielbiam Beskid Sądecki (mało ludzi, czasami przez cały dzień spotkałam tylko z dwie osoby! I 95% odpowiada na Dzień dobry :-D). Jestem trochę nieśmiała, ale do przeżycia.

Pozdrawiam :)

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Re: Bieszczady na jesieni (październik)

So 10 sie, 2019

To chyba nazywa się autopromocja ale zaproponuję ci na początek przygód z Bieszczadami viewtopic.php?t=13124 spotkasz tam ludzi "trochę nieśmiałych ale do przeżycia" ;-) . Po tem możesz ruszyć na wschód choć być samą i pierwszy raz w Bieszczadach w październiku odradzam. Po za niedźwiedziami można się tam spotkać z zimą lub po prostu zagubić się. W sposób rozmaity :-) .
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Salvia

So 10 sie, 2019

Moje wolne zaczyna się 26/10... :'(

Błędny Rybak

N 11 sie, 2019

:-( No to tylko dwa ostatnie zdania mają zastosowanie ale zmień kierunek wędrówki. Zacznij od wschodu i idź na zachód. To nawet będzie lepiej bo zaczniesz od najpiękniejszej części polskich Bieszczadów a nie od błotnistych chaszczy. O nocleg w Ustrzykach Górnych w tą porę powinno nie być trudno.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Salvia

Pn 12 sie, 2019

Dziękuję :)
A nie lepiej zacząć od brzydszego?

Błędny Rybak

Wt 13 sie, 2019

Dobre pytanie i akurat na to znam odpowiedź. Nie, nie lepiej zacząć od brzydkiego. Ja tak zacząłem i dopiero po wielu latach poszedłem w najpiękniejsze partie polskiej części Bieszczadów. Taka kolejność spowodowała jednak, że nie zauroczyłem się natychmiastowo Bieszczadami, co się zdarza nader często gdy zacznie się od Połonin czy gniazda Tarnicy. Jest pewien plus rozpoczęcia wędrówki po Bieszczadach od zachodu a nawet od północy - tam jeszcze da się zwęszyć dawną atmosferę Bieszczadów i spotkać ludzi podobnych do legendarnych bieszczadników.

Salvia

Wt 13 sie, 2019

Dziękuję, bardzo pomocne rady! Jednak warto wyjść ze swojej jaskinki w świat internetowy :D

Piotrek D

Ulubione góry: Góry Stołowe

Śr 21 sie, 2019

Cześć,

Odkryłem tę stronę zupełnie przypadkowo i przeglądając forum trafiłem na twój post. Jeśli chcesz, to mogę ci towarzyszyć w tej wyprawie. Jak nasze nieśmiałości się spotkają, to cały góry nasze. Myślę, że koniec października to nie jest zły termin i pogoda będzie dopisywać. Pytanie tylko na jak długo chcesz jechać. Na weekend, na dłużej?

Slawek R

Ulubione góry: Beskidy, Bieszczady, Tatry

So 28 wrz, 2019

Cześć,

Macie uzgodniony jakiś wyjazd w październiku w te Bieszczady?

Piotrek D

Ulubione góry: Góry Stołowe

Cz 10 paź, 2019

Na razie cisza. Inicjatorka nie daje znaku życia, więc pewnie nic z tego nie będzie.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów