Triglav 10-11.sierpień.2019

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Endriu.Tychy

Ulubione góry: Alpy

Triglav 10-11.sierpień.2019

Cz 08 sie, 2019

Witam !
Jestem z Tychów. W sobotę mam w planach wyjazd na Triglav autem 3-4 rano wyjazd. Nocleg w schronisku Triglavski Dom 25 euro. W sobotę można by dotrzeć przynajmniej do schroniska. W niedzielę wcześnie rano atak szczytowy, zejście i powrót do domu do Polski na Śląsk. Paliwo opłaty dzielimy po równo, transport powinien wynieść ok. 500-700 zł na razie jestem sam, jedena osoba jest niezdecydowana. Z racji tylko kilku godzin do wyjazdu podaje
nr tel. 0739574062
Wyjazd odbędzie się w zależności od liczby chętnych samemu to za droga impreza. Optymalne by były 3 osoby. Ogłoszenie jest czysto prywatnym wyjazdem dlatego trzeba zapewnić sobie ubezpieczenie górskie uwzgleniające pokrycie ewentualnej akcji ratowniczej w górach wysokich za granicą.

hmersky

Ulubione góry: Dolomity

Re: Triglav 10-11.sierpień.2019

Pt 09 sie, 2019

Cześć, jeśli by wypad nie wypalił w tym terminie - jestem chętny na 23-25 lub lepiej 31-01
Jestem z Rybnika, spalanie mojego TDI 5,5L ;)

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów