Zugspitze i Grauspitz termin 15 - 18 sierpień...

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

conyo

Ulubione góry: Karpaty

Zugspitze i Grauspitz termin 15 - 18 sierpień...

Cz 18 lip, 2019

Krótko i na temat czyli jak w temacie Zugspitze i Grauspitz termin 15 - 18 sierpień kto chętny dawać śmiało info.... :)

Daro86

Ulubione góry: Tatry

Re: Zugspitze i Grauspitz termin 15 - 18 sierpień...

N 21 lip, 2019

Jestem chętny na wyjazd i akurat mam wolne w tym terminie, masz już jakiś plan? Jakie koszty?

nowakos

Ulubione góry: Tatry, Dynarskie

N 21 lip, 2019

Również byłbym zainteresowany. Podeślesz jakieś szczegóły w wiadomości prywatnej?
Korona Europy:
1) Musała-17.07.2014, 2) Maglić-26.07.2015, 3) Zla Kolata-4.08.2015, 4) Gerlach-15.08.2017, 5) Howerla-29.04.2018, 6) Góra Dzierżyńska-30.06.2018, 7) Triglav-17.06.2019, 8) Ben Nevis-25.06.2019

conyo

Cz 25 lip, 2019

Cześć.

Są wolne miejsca, ale wiele osób pyta i ja też chciałbym wiedzieć czy ktoś na pewno jedzie (a wolne tylko 2). Wyjazd ogólnie z Częstochowy, pewnie trasa przez Ostrawe (Czechy) trasa 1 i Niemcy. Koszty chciałbym jak najmniejsze, planuję żeby były 4 osoby, to koszt paliwa znacząco spadnie, w sumie samochodem możemy jechać moim jak i kogoś, obojętnie. Spanie w namiotach albo kwatery? Mnie to obojętnie i decyzja należy do ogółu, jeśli noclegi w kwaterach, to trzeba liczyć ok. 60 - 70zł już się coś znajdzie. Jedynie co jak będę wiedział, kto jedzie zarezerwuję kolejkę w Lichtenstein (koszt 30 franków)

Od 27 lipca do przynajmniej 11 sierpnia jadę na Bałkany tak jak w forum dałem ogłoszenie, dlatego w tych dniach raczej nie odpiszę ponieważ brak internetu poza strefami UE :)

Pozdrawiam

Andrzej

MrPrzemek

Ulubione góry: tatry

Wt 06 sie, 2019

Hej,
Również byłbym chętny na taki wyjazd. Czy są jeszcze miejsca? Może jeśli jest więcej osób chętnych to dwa auta moglibyśmy pojechać. Ja niestety nie mam auta, dlatego chętnie "podczepię" do kogoś kto posiada auto i byłby wstanie pojechać nim na tę wyprawę. Jakby co mógłbym jechać z Warszawy.
Taki pomysł spędzenia długiego weekendu bardzo mi się podoba.

Pytanie. Czy na Zugspitze konieczna jest uprząż z lonża? Została w domu rodzinnym i nie wiem czy ściągać.
Pozdrawiam
Przemek

Stelmach

Ulubione góry: Bałkany :)

Śr 07 sie, 2019

Hejka, na ferratę raczej bym brał sprzęt.

https://www.google.com/search?tbm=isch& ... 1&dpr=1.25

Pzdr, Mariusz

Monica

Ulubione góry: Tatry, Beskidy, Alpy

Cz 08 sie, 2019

Cześć,
Czy temat jest nadal aktualny ?
Czy są jeszcze wolne miejsca by móc dołączyć?

Monika

Noir

Ulubione góry: Tatry

Cz 08 sie, 2019

Cześć
Mam w tym czasie wolne i chętnie bym dołączył do wyprawy.

Andrzej

conyo

So 10 sie, 2019

Proszę wszystkich chętnych o skontaktowanie się do mnie przez messenger (chyba że ktoś nie ma) mój nick Andy Conyo jak ktoś nie może mnie znaleźć to napisać swój w mailu :) Czy ktoś dysponuje 2-gim samochodem jak coś, bo widzę chętnych osób jest i można jechać na 2... Póki co obserwuje pogodę bo diametralnie bardzo pogorszyły się warunki, spadła temperatura i możliwe opady najwięcej będę wiedział w poniedziałek, tak że chciałbym mieć wszystkich w gotowości :)
Pozdrawiam
Andy

conyo

Wt 13 sie, 2019

Pierwszy raz zdarzyło się, że powstały problemy komunikacyjne, oprócz rezygnacji niektórych osób z jakiegoś powodu które poinformowały wcześniej i do których nie mogę mieć żalu, to jest problem z kontaktem z innymi dlatego przyszłościowo będę wymagać od każdego kontakt messenger oraz numeru telefonu. Na chwilę obecną cała operacja odwołana. Jest osoba która miała drugim samochodem jechać i bym przekierował, ale nabrała wody w usta, niestety :(
Dodatkowo pogoda nie rozpieszcza...

Tak że mi przykro, nic nie poradzę...

Andrzej

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów