Sylwester na szlaku :)

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

dax93

Ulubione góry: Tatry , Bieszczady

Sylwester na szlaku :)

Cz 29 lis, 2018

Cześć!
Mam pytanko, mianowicie czy jest ktoś chętny wyruszyć na Rysy w Sylwestra ??
Dokładnie tak aby dotrzeć na wschód słońca w Nowym Roku ??

sirkluck

Ulubione góry: Wszystkie

Re: Sylwester na szlaku :)

Wt 04 gru, 2018

To świetny pomysł, jestem zainteresowany :) Muszę jednak przyznać, że nie byłem jeszcze na Rysach zimą i mam raczej małe doświadczenie w zimowej wspinaczce - do tej pory zdobyłem Kościelec, Świnicką Przełęcz i ostatnio oblodzoną Przełęcz pod Chłopkiem (wszystko w 2018), w lecie m.in. kilka razy Orlą Perć i Rysy w dobrym tempie. Mogę natomiast zagwarantować dobrą kondycję i zdyscyplinowanie. Co sądzisz?

Lukasz1992

Ulubione góry: Tatry

Wt 04 gru, 2018

Witam,
Również jestem chętny na takową wyprawę :)
Proszę o więcej szczegółów

dax93

Ulubione góry: Tatry , Bieszczady

Pt 07 gru, 2018

Jeśli chodzi o szczegóły to miałby być totalny spontan :) zapomniałem dodać , że właśnie chciałbym żeby uczestniczył w tym przedsięwzięciu ktoś kto wychodził po nocy na Rysy .. Łukasz może Ty atakowałeś już w nocy ??

Castor

Ulubione góry: bezludne

So 08 gru, 2018

Ja jestem zainteresowany nocnym wyjściem na Rysy , ale wejście i zejście od Popradzkiego Plesa.
Problem jest tylko z pogodą , chodzi o widoczność ponieważ podziwianie mgły :shock: na szczycie mnie zupełnie nie interesuje , i rzecz jasna stopień lawinowy na dzień wyjścia maxymalnie pierwszy.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów