lenin peak winter 2019

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

firefighter1992

Ulubione góry: Tatry, Pamir, Himalaje, Karakorum

lenin peak winter 2019

Cz 26 lip, 2018

Witam, w głowie zrodził się pomysł na mega wyprawę w góry wysokie, mianowicie exploracja lenina zimą, jako że opady najmniejsze są w styczniu to obstawiał bym wylot zaraz po nowym roku. Wyprawa 3 lub 6 osobowa, w stylu alpejskim (słabe zaplecze jeśli chodzi o BC). Jeśli chodzi o koszta to przelot około 2 tyś zł. Koszt pozwolenia zimowego w trakcie ustalania, do tego dochodzi dojazd z osh ( lot bezpośrednio do osh, żaden bishkek) Do tego trzeba doliczyć jedzenie. Myślę, że koszt całkowity to około 5 tyś( odchodzą agencje które w lato pobierają opłaty za wiele rzeczy). Posiadam gps, namiot 3os, ładowarkę solarną i naturalnie cały niezbędny sprzęt.

Janek

Ulubione góry: TATRY

Re: lenin peak winter 2019

Pt 27 lip, 2018

firefighter1992 napisał(a):exploracja lenina zimą,

Byłeś już kiedyś latem na 7 tysięczniku ?
Pozdrawiam serdecznie
Obrazek
http://www.kochamnarty.pl/
:D

firefighter1992

Ulubione góry: Tatry, Pamir, Himalaje, Karakorum

Pt 27 lip, 2018

Latem nie, ale zimą blisko 6000m

Janek

Ulubione góry: TATRY

Pt 27 lip, 2018

firefighter1992 napisał(a):Latem nie, ale zimą blisko 6000m

proszę o relację i zdjęcia z tej wycieczki
Pozdrawiam serdecznie
Obrazek
http://www.kochamnarty.pl/
:D

SebaTrek

Ulubione góry: Alpy Tatry Himalaje

Cz 09 sie, 2018

Hej.. Pomysł brzmi ciekawie, myślałem w tym roku Chan Tengri ale z różnych powodów wyprawa nie doszła do skutku etc. Jeżeli możesz prześlij mi info odnośnie planu na Pik L. logistyka, czas, etc. koszta już znam.. sprzęt mam cały lato/zima ważny jest termin. Chciałbym obgadac ten plan wyprawy... Mój e-mail: ( mountsn@vp.pl )Pozdrawiam.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów