Strona 1 z 1

BREITHORN (4164 M N.P.M.)

Napisane: N 15 lip, 2018
przez Endriu.Tychy
Cześć między 8.09 - 16.09 wybieram się do Zermatt zamierzam wejść na Breithorna nie wykluczam też wejścia na jakieś inne szczyty z masywu Monta Rosa jak będzie pogoda i towarzystwo dopisze. Wszystko to drogi normalne. Do Szwajcarii jadę autobusem Sinbad a potem pociągiem do Zermatt. Jak ekipa by była więszka można pomyśleć o wyjeżdzie autem. Spanie w namiotach okazyjnie w schroniskach. Zapraszam chętnych - zdecydowanych do kontaktu. Pozdro !

Re: BREITHORN (4164 M N.P.M.)

Napisane: Wt 17 lip, 2018
przez viking
Endriu.Tychy napisał(a):Cześć między 8.09 - 16.09 wybieram się do Zermatt zamierzam wejść na Breithorna nie wykluczam też wejścia na jakieś inne szczyty z masywu Monta Rosa jak będzie pogoda i towarzystwo dopisze. Wszystko to drogi normalne. Do Szwajcarii jadę autobusem Sinbad a potem pociągiem do Zermatt. Jak ekipa by była więszka można pomyśleć o wyjeżdzie autem. Spanie w namiotach okazyjnie w schroniskach. Zapraszam chętnych - zdecydowanych do kontaktu. Pozdro !


Szczerze, to najdrozszy sposób aby wejść na Breithorna, ale któż zabroni bogatemu?
Jak można w Szwajcarii spać w namiotach okazyjnie w schroniskach - :lol:

Zanim kupisz bilet na busa / pociąg - kup mapę rejonu, w którym chcesz działać, a swoje koszty zmniejszysz o 50%

Re: BREITHORN (4164 M N.P.M.)

Napisane: Wt 17 lip, 2018
przez Endriu.Tychy
Pociąg z Lossana nie będzie tani ale można znaleść wcześniej przejazdy w dobrych cenach, spanie na campingach w Szwajcarii też nie urywa portfela. Może z schroniskami przesadziłem noclegi w namiotach będą lepszym rozwiązaniem. Pewnie taniej by wyszło od strony Włoch , ale ja chce jechać do Zemratt.

Re: BREITHORN (4164 M N.P.M.)

Napisane: N 19 sie, 2018
przez Endriu.Tychy
Jest nas dwóch jedziemy jednak autem mamy jeszcze 2 miejsca w aucie. Wyjeżdzamy 8 wrzesnia wracamy 15. Wchodzimy na Breithorna jak pogoda pozwoli zrobimy jeszcze jakiś jeszcze jeden łatwy 4 tysiecznik. Pozdrawiam

Re: BREITHORN (4164 M N.P.M.)

Napisane: Pt 31 sie, 2018
przez conyo
I jak wyprawa się udała? Pozdro