PIK LENINA czerwiec/lipiec 2018

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

ArturM

Ulubione góry: Tatry

PIK LENINA czerwiec/lipiec 2018

Pn 13 lis, 2017

Wejście będzie samotne ale na trasę Polska - Kirgistan i aż do Ługowej polany chętnie się przykleję. Biorę pod uwagę wejście w parze ale tylko tak na 10-15% Uwielbiam samotność w górach - tak już mam;) ale spoko góra duża;)

GrzegorzL

Ulubione góry: Bieszczady, Tatry

Re: PIK LENINA czerwiec/lipiec 2018

Pn 13 lis, 2017

OK. Rozumiem. Mi właśnie bardziej zależy na tej drugiej części. Na pewno znajdę ekipę, bo jeszcze jest trochę czasu. Ale z Polski możemy przecież i tak razem. Pozdrawiam :)

neser

Ulubione góry: himal

Śr 15 lis, 2017

byłbym za czerwcem i też bym się przykleił

Dawid.A

Pt 17 lis, 2017

Witam serdecznie,
Razem z koleżanką również jesteśmy chętni na przełomie czerwiec / lipiec.
Mieliśmy być na Leninie w ubiegłym roku, ale z powodu problemów lotniczo-wizowych na pocieszenie został Kaukaz.

Kancza

Ulubione góry: raczej każde....

Wt 21 lis, 2017

Witam,
Również chętnie dołączę.Przełom czerwca/lipca jak najbardziej.

Darek001

Ulubione góry: Każde

Pt 22 gru, 2017

Witam,
Też się dołączę. Przełom czerwiec/lipiec.

Yenepher

Ulubione góry: Himalaje

Pn 29 sty, 2018

Ja też chętnie dołączę . Szukam do pary człowieka z namiotem i lina :) aneta.koziolko@gmail.com , FB: Aneta Koziolko .

ArturM

Śr 31 sty, 2018

Planuje wylot z Warszawy na 25 czerwca a powrót na 15 lipca. Nie mam jeszcze pomysłu na przejazd z Osz na polanę i jeśli ktoś mógłby podpowiedzieć jak się załapać na transport to bym był bardzo wdzięczny. Pewnie w którymś hostelu pokierują co i jak ale wolał bym wiedzieć wcześniej.
Pozdrawiam;)

lenin

Ulubione góry: Pamir

Cz 01 lut, 2018

Czesc Artur,
Gdy bedziesz znal ilosc osob to pomoge Ci z transportem i gazem. Sprawdzony i chyba najtanszy w kirgistanie

ArturM

Cz 01 lut, 2018

Cześć Lenin,
wejście będzie solo, a przejazdy jak najbardziej z kimś żeby koszty ciąć (liczę na przygodne połączenie sił lub że mnie jakaś grupa przygarnie - na razie się sprawdzało). 17 lutego spotykam się z możliwym partnerem na obgadanie co i jak więc nie wykluczone, że będzie nas dwóch (wtedy także wejście w parze). Dużo osób w necie składa różne deklaracje, ale kiedy przychodzi do spotkania się w cztery oczy to już nic z tego nie wychodzi;( a i z poprzednich lat mam raczej negatywne doświadczenia z tzw. zbieraniną. (przepraszam za nietrafione słowo, ale tylko takie mi teraz wpadło do głowy)
Bardzo dziękuję za odpowiedz i jak tylko będę znał liczbę to zgłoszę się na PRIV.
Pozdrawiam i życzę słońca na szczycie;)

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów