W Beskidy z Krakowa 11-12 listopad 2017?

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

luna999

Ulubione góry: Beskid Żywiecki

W Beskidy z Krakowa 11-12 listopad 2017?

Cz 02 lis, 2017

To nic że jesień i dni coraz krótsze. Znajdzie się ktoś chętny na wypad w Beskid Śląski lub Żywiecki w weekend 11, 12 listopad? Mogą być oba dni lub tylko jeden. Nie jestem zmotoryzowana więc zrzutka na paliwo lub PKS. Towarzystwo 40+ mile widziane.
Pozdrawiam wszystkich
Kasia (40+)

rysianka

Ulubione góry: Wielka Fatra, Beskid Żywiecki i Śląski, Tatry

Re: W Beskidy z Krakowa 11-12 listopad 2017?

Cz 02 lis, 2017

Bardzo chętnie wybiorę się w te rejony. Im trasa będzie dłuższa, tym lepsza. Niestety nie jestem zmotoryzowana. Mam nadzieję, że dołączy do nas ktoś z 4 kółkami. Pasuje mi jednodniowy wypad 11 lub 12 listopada. Pozdr.

koralowiec30

Ulubione góry: Pieniny,Sudety,Beskid Żywiecki

Cz 09 lis, 2017

jak ja zazdroszczę wszystkim z południa bliskości gór. Dla mnie wypad w góry to przede wszystkim długa podróż w obie strony, chociaż dzięki mojej "zielonej" czterokołowej żabie jestem niezależna od rozkładów jazdy... dla mnie w góry to przynajmniej wyjazd na 3 dni, a Beskidy uwielbiam. Jakbyś kiedyś coś na dłużej planowała to daj znaka :) piszę się na pewno. Ewa. 40. Włocławek

dark666

Ulubione góry: Karkonosze i Izery

Pn 13 lis, 2017

Qrde - odczytałem dopiero w niedziele wieczorem - Jeśli w następny weekend aura by sprzyjała i będziecie planować jakiś wypad - to służę moim wehikułem - i chętnie do Was dołączę

rysianka

Wt 14 lis, 2017

Ja też chętnie dołączę w sobote lub niedziele 18 lub 19 listopad. ale Czy są jakieś propozycje trasy?

arthur

Ulubione góry: chińczyk

Śr 15 lis, 2017

Na babią górę ktoś chętny ? Grudzien/ styczeń dzień jeszcze nie ustalony obecnie jest nas dwóch w wieku 25-30

dark666

Ulubione góry: Karkonosze i Izery

Pt 17 lis, 2017

rysianka napisał(a):Ja też chętnie dołączę w sobote lub niedziele 18 lub 19 listopad. ale Czy są jakieś propozycje trasy?

Może tradycyjnie Turbaczyk ( jest fajna nieuczęszczana traska od Koniny - traktem rowerowym a potem dalej przez przeł. Borek ) , albo któraś z gorczańskich wież ?

rysianka

Pt 17 lis, 2017

Ja w "krakowskiej grupie" proponowałam wyjazd na Lackową w Beskid Niski, chociaż nie lubię tego pasma. Nie byłam na tym szczycie. Ale do tej pory nie było oznak zainteresowania ze str. forumowiczów. Obecnie pasuje mi niedziela. Z twoich propozycji wolałabym wieżę widokowa w Gorcach, bo ten obiekt nie jest mi znany. Ale może coś innego uda się wspólnie wybrać. Może ktoś się jeszcze przyłączy. Pisz na mego maila, to po gadamy. pozdr.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów