Kazbek 2018

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

drink_z_wisienka

Ulubione góry: tatry

Kazbek 2018

N 21 maja, 2017

Witam. W przyszłym roku skoncze 40 lat. Planuje wejsc na Kazbek w Gruzji. Zakladam posta w tym roku poniewaz nie mam szczescia do kompanów w góry. Otoz szukam dwoch osob na ten wyjazd , ludzi zdecydowanych , konkretnych , zdrowych i wydolnych kondycyjnie. Przy tym majacych staly kontakt z gorami ( Tatry zima ). Sam głownie chodze po Tatrach , powyzej jeszcze nie bylem. Ale wiem , ze dam rade. Cwicze , biegam , jestem aktywny w Tatrach , Beskidach cały rok. Lubie długie przejscia. Uwielbiam Tatry zima ( tej zimy zrobiłem 44 szczyty , łatwe i trudniejsze , zachodnie i wysokie Tatry. Wtym Rysy i Szpiglasy jednego dnia 16 godzin. (Koscielec , granaty x 3 , Kozi wierch , Swinica x 2 obydwa wierzcholki itp. Nie pisze tego zeby sie chwalic , tylko zeby sie zaprezentowac , ze nie jestem napalencem jakich w necie nie brak. Troche doswiadczenia zimowego i gorskiego nabylem , choc wiele jeszcze do nauki. Jesli ktos ma podobne ambicje i traktuje Gory podobnie jak ja powaznie , to prosze o kontakt. Koszty wyjazdu do gruzji to nie jakis kosmos , nie musimy tego robic przez Polskie firmy organizujace wyprawy , mozna doleciec do Gruzji i skorzystac z tamtejszych przewodników. koszt na trzy osoby to okolo 550 euro. (700-800 / OSOBA). Ewentualnie moze ktos tam juz byl i chce wejsc jeszcze raz na 5000 mnpm. moj email drink_z_wisienka@o2.pl.

wszelkie informacje , tanie linie lotnicze , ciekawostki , szczególy sprzetowe , info o przewodnikach , o aklimatyzacji , o tym kiedy najlepiej atakowac (okna pogodowe) , wszystko , wszystko mile widziane , najlepiej na email.

ps. jesli ktos bylby chetny to najpierw musimy pochodzic po Tatrach, tak jak pisalem wczesniej , nie mam szczescia do kompanów w gorach.
pozdrawiam Darek.

jaguś

Ulubione góry: Alpy

Re: Kazbek 2018

Pn 29 maja, 2017

Witam,
a co byś powiedział na wypad łączony z wejściem na Elbrus?
pozdrawiam

drink_z_wisienka

Ulubione góry: tatry

Pn 29 maja, 2017

Witam Cie , za duze koszty. pozdrawiam

Zalew

Ulubione góry: Karkonosze, Alpy

N 11 cze, 2017

jaguś napisał(a):Witam,
a co byś powiedział na wypad łączony z wejściem na Elbrus?
pozdrawiam

Jaguś, ja bym powiedział "Zapisz mnie!"

Kkan

Ulubione góry: Himalaje

Pt 16 cze, 2017

Cześć, jeżeli w tym roku pójdzie coś nie tak i nie wejdę to w przyszłym roku chętnie spróbuję jeszcze raz.

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów