Góry , Beskidy

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

gosiax23

Ulubione góry: tatry, czerwone wierchy, szpiglasowy wierch

Góry , Beskidy

Pt 31 mar, 2017

Witam! Czy ktoś się wybiera w góry , Beskidy ale coś lajtowe wejście w ten wekend lub później ? Ja Katowice i byłabym chętna na taki odpoczynek jestem bez autka wiec bus zostaje nam
Ostatnio edytowano Pt 31 mar, 2017 przez Lucass, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort.

Monik

Ulubione góry: Tatry

Re: Góry , Beskidy

Cz 13 kwi, 2017

Jestem co prawda z Krakowa, ale także chciałabym czasami przemierzyć niższe partie gór (dla relaksu). Ponadto także nie jestem zmotoryzowana i polegam na busach. Nie sądzę jednak, aby był to problem nie do przezwyciężenia. :) Pozdrawiam.
To nie góry się pokonuje, lecz siebie. (Jim Whittaker, parafraza)

piotrekrk

Ulubione góry: Wszystko:)

Pn 17 kwi, 2017

Monik napisał(a):Jestem co prawda z Krakowa, ale także chciałabym czasami przemierzyć niższe partie gór (dla relaksu). Ponadto także nie jestem zmotoryzowana i polegam na busach. Nie sądzę jednak, aby był to problem nie do przezwyciężenia. :) Pozdrawiam.

Cześć,

Jeżeli jesteś zainteresowana jakimś wypadem daj znać :) też jestem z Krakowa

Pozdrawiam

martakrk

Ulubione góry: każde

Wt 18 kwi, 2017

Czesc :) ja tez jestem z Krakowa i szukam chetnych na weekendowe wyprawy w gory wszelakie. Autem niestety nie jezdze wiec nie poratuje w tej kwestii ale busy i pociagi nie sa mi straszne :)

gosiax23

Śr 19 kwi, 2017

Hej fajnie trzeba było by sie umowic na jakis wypad chodziłąm w tatry polskie ale nie znam beskidy a tez uwazam ze sa łądne. Pozatem panuje zwiedzic w koncu Gory stołowe - ktore sa chyba w sudetach środkowych.

gosiax23

Śr 19 kwi, 2017

Hej fajnie trzeba było by sie umowic na jakis wypad chodziłąm w tatry polskie ale nie znam beskidy a tez uwazam ze sa łądne. Pozatem panuje zwiedzic w koncu Gory stołowe - ktore sa chyba w sudetach środkowych.

gosiax23

Śr 19 kwi, 2017

Zauwazyłam ze napisaliscie do mnie z Krakowa , ja jestem z Katowic wiec wpadłam na pomysł by sie zgrac i w 4 pojechac gdzies w fajne miejsce im wiecej ludzi ty razniej. Co wy na to ? bo ja jestem chętna Majowka pewnie odpada co? napiszcie co wy na ten temat i pozdrawiam

arturo260

Śr 19 kwi, 2017

Hej,jestem z Wrocławia , też byłbym chętny ... ten weekend odpada, ale w następny już tak .
Pozdrawiam

Monik

Cz 20 kwi, 2017

Jak dla mnie zarówno Tatry, jak i Góry Stołowe (nie byłam niestety) mogą być. Co do terminu, to u mnie weekend majowy stałby jeszcze pod znakiem zapytania, ale kolejną sobotę (6. maj) mogłabym już rezerwować. :)
To nie góry się pokonuje, lecz siebie. (Jim Whittaker, parafraza)

Jarek.d78

Ulubione góry: Bieszczady, Tatry

Pt 21 kwi, 2017

Hej, ja chętnie w majówkę, myślałem o Górach Stołowych lub Karkonoszach. Jadę z wawy samochodem, mogę zabrać po drodze.
Pozdrawiam
Jarek

shire

Ulubione góry: Tatry, Andy, Alpy

Wt 25 kwi, 2017

Cześć
Jadę w Beskid Sądecki na weekend 6-7 maja. Zaczynam w Rytrze i idę do Szczawnicy przez Przehybę. Nocleg w Szczawnicy, a w niedziele planuję do Wąwozu Homole przez Wysoką. Gdyby ktoś chciał dołączyć, zapraszam. Jadę bezpośrednim pociągiem z Warszawy.

Luisa

Ulubione góry: wszystkie :)

Wt 25 kwi, 2017

Cześć! Ja planuję majówkę z bazą w Bielsku - Białej, w tym zdobycie w niedzielę Czupela z Bielsko-Biala Lipnik przez Magurkę, zejść do Lodygowic i z Lodygowic z powrotem do Białej pociągiem. A w poniedziałek - Skrzyczne. We wtorek dla relaksu majowka w Bielsku - Białej i koncert Ewy Farnej o 18 ;)
Jeszcze rozważam czy jechać pociągiem, czy autem. Jestem amatorem całkowitym, tempo mam spacerowe. Wcześniej bylam na Wysokiej w Pieninach i Babiej Górze.
Kto chętny? :)

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów