Góry

Jedziesz i masz wolne miejsca w samochodzie ? w Grupie raźniej? Trafiłeś wprost idealnie - tutaj zamieszczamy propozycje wyjazdów.

Moderator: Moderatorzy

Samulek

Ulubione góry: Tatry

Góry

N 19 mar, 2017

Hej, zapraszam chętnych w góry, moje plany marzec weekend 24-26 (Kudowa Zdrój, schronisko szczeliniec, park narodowy gór stołowych), 7-9 kwiecień Szczawnica (pieninski park narodowy), święta wielkanocne Karkonosze, majówka mały szlak beskidzki, 19-23 maj Bieszczady, od 15 czerwca do połowy lipca GSS i GSB, sierpień 4-10 Tatry, jestem również otwarty na fajne pomysły, pozdrawiam podróżników i zapraszam do kontaktu hej :-)

sabina

Ulubione góry: BESKID SĄDECKI

Re: Góry

Śr 22 mar, 2017

Cześć,
Mógłbyś podać więcej informacji dotyczących planowego wyjazdu w najbliższy weekend ? Jestem nowa na forum, dlatego proszę o wyrozumiałość;)

Samulek

Cz 23 mar, 2017

Jedziemy z Poznania przez Wrocław do Kudowy tam nocleg pewnie dojedziemy koło 21-22 rano idziemy na szczeliniec i tam nocleg w schronisku,i cała niedziela chodzenie po okolicach wieczorem powrót do Kudowy wsiadamy w samochód i do domu, jeśli chcesz pogadać to dzwoń to mój numer 666483518, pozdro Krystian

fedrus

Ulubione góry: Diablak, Krywań, Paglia Orba

Pn 03 kwi, 2017

Cześć. Też się przymierzam do GSB w tym roku. Dlatego chciałbym na rozgrzewkę przejść GSS i może GSŚ. Masz już opracowane jakieś szczegóły dot. MSB (dokładną datę startu i mety, miejsca nocowania, sprzęt)? I ile osób przewidujesz? Pozdrawiam, Kuba

Samulek

Wt 04 kwi, 2017

Cześć, wyjazd w piątek popołudniu 28 z Poznania jadę do Bielsko-Biała tam załatwić jakiś nocleg i od rana w sobotę na szlak, noclegi planuję 1 chatka na szczycie potrójnej, 2 w okolicach Palczej, 3 schronisko na kudłaczach, i 4 na luboniu wielkim i można jeszcze zagospodarować jakoś środę, jak na razie jadę z kolegą, jeśli chcesz dołączaj to mój numer 666483518 to się pogada, pozdrawiam Krystian

fedrus

Ulubione góry: Diablak, Krywań, Paglia Orba

Wt 04 kwi, 2017

Masz już na myśli konkretny nocleg w okolicy Palczy? I czy rezerwujesz na Kudłaczach i Luboniu? Bo to małe schrony. Na Potrójnej miejsca jest dużo, więc nie powinno braknąć (chociaż to majówka więc kto wie).

Samulek

Śr 05 kwi, 2017

Jeszcze nie rozglądalem się za noclegami w palczy myślę że na bieżąco będzie się o tym myślało na miejscu a do schronisk będę dzwonił i pytał

Powrót do Propozycje wypraw i wyjazdów