Buty Dolomite Tofana GTX - 4 sezonowe - pod raki!

Masz zbędny sprzęt - to miejsce jest dla Ciebie. Dział służy tylko i wyłącznie do zamieszczania własnych drobnych ogłoszeń o sprzedaży używanego bądź zbędnego sprzętu w ilościach detalicznych.

Moderator: Moderatorzy

pasjonata

Ulubione góry: Himalaje

Buty Dolomite Tofana GTX - 4 sezonowe - pod raki!

N 22 mar, 2020

Sprzedam
świetne buty trekkingowe - na 4 sezony
również na zimę - sam je właśnie w zimę używałem z rakami.
Firma Dolomite z ponad 120 letnią tradycją - może jest mniej popularna w Polsce niż Lowa, Meindl czy Zamberlan, ale to nie znaczy ze jest gorsza, ale na pewno tańsza!

Użyte dosłownie na dwóch kilku dniowych wyjazdach w górach zimą.
Sprzedaje, bo niestety przy grubszej skarpetce okazały się lekko za małe. Ponieważ były używane nie mogłem już ich zamienić. Dlatego kupiłem nowe, większe, ten sam model, a te niepotrzebnie się kurzą.
Stan oceniam: technicznie - bardzo dobry (żadnych wad, usterek itd); estetycznie (wyglądowo) - 4+/5-, bo sa naturalne slady użycia, drobne otarcia.

Rozmiar 44
Dlugosc wkladki - 28,5 cm

Jestem z nich absolutnie zadowolony!
Naprawdę polecam!
Bo
1. Gore-tex - są naprawdę nieprzemakalne i oddychające. Nie raz już się zdarzyło, że po całym dniu brodzenia w śniegu po kolana, buty współkompanów z tzw topu, czyli wspomniane Lowy czy Meindle miały w środku bajoro i leciały pod kaloryfer, a te były suche.
2. Vibram - bardzo dobrze trzymaja się wszelakiej powierzchni.
3. Skóra licowa + nubuk - są solidnie wykonane i trwałe
4. I lekkie!

Buty są czyste, zaimpregnowane. Gotowe do działania!
Sprzedaje z oryginalnym pudełkiem.

Proszę śmiało pytać.

Zapraszam do kupna.

Powrót do Sprzedam