GORCE Snozka-Lubań-Krościenko

Tatry, Pieniny, Beskid Śląski, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Żywiecki, Beskid Wyspowy, Gorce, Beskid Sądecki, Beskid Niski, Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie

Moderator: Moderatorzy

kotasladami

Ulubione góry: pieniny

GORCE Snozka-Lubań-Krościenko

N 28 sie, 2011

siker

Ulubione góry: Tatry

Re: GORCE Snozka-Lubań-Krościenko

N 28 sie, 2011

Bardzo fajny i pracochłonny opis. Gratulacje. Na matrycy aparatu jest paproch. Ja nie mogłem sobie dać z nimi rady. Ale później odkryłem że przy łatwiejszych zabrudzeniach wystarczy delikatnie odkurzaczem wyssać.

karokari

Ulubione góry: Gorce

N 28 sie, 2011

Piękne zdjęcia, a motyle przecudne:)

kotasladami

Ulubione góry: pieniny

N 28 sie, 2011

siker napisał(a):Bardzo fajny i pracochłonny opis. Gratulacje. Na matrycy aparatu jest paproch. Ja nie mogłem sobie dać z nimi rady. Ale później odkryłem że przy łatwiejszych zabrudzeniach wystarczy delikatnie odkurzaczem wyssać.

...śliczne dzięki za docenienie tej pracy, może mało kto wie ale taki opis z fotami to kilka dobrych godzin pracy, czasami mam dość :) ale takie opinie jednak dodają chęci, satysfakcji i siły do kontynuowania tego bloga, dziękuję i pozdrawiam :)

...ja te foty robię najzwyklejszym aparatem samsung S760, ale profilaktycznie odkurzę go:)

Powrót do Karpaty