GSB w trzech smakach i pół...

Tatry, Pieniny, Beskid Śląski, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Żywiecki, Beskid Wyspowy, Gorce, Beskid Sądecki, Beskid Niski, Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie

Moderator: Moderatorzy

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

GSB w trzech smakach i pół...

Pt 14 sty, 2011

Zapraszam na stronę http://www.wedrowki.com do przeczytania i obejrzenia relacji z przejścia Głównego Szlaku Beskidzkiego, które udało się nam zrealizować w zeszłym roku. :D
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Tomek.P

Ulubione góry: wszystkie :)

Re: GSB w trzech smakach i pół...

So 15 sty, 2011

Na wstępie to gratuluję!
Stronka prosta, ale bardzo łatwo i przyjemnie się ją przegląda (jestem dopiero na 4 dniu ;) ).
Nie ukrywam, że mam w planach przejście GSB, w tym samym kierunku, za jednym razem, za ok. 1,5 roku, po maturze, czyli w podobnym okresie jakim wyście szli z początku. Także Twoje spostrzeżenia, przeżycia, opisy, zdjęcia, itd. napewno pomogą mi w przygotowaniu się do tej wyprawy :)
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed." Theodore Roosevelt

https://picasaweb.google.com/109771017774908094590

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Re: GSB w trzech smakach i pół...

N 16 sty, 2011

Fajna relacja i wielka pokusa żeby znowu zrobić Jakieś Wielkie Przejście. Bo moje Sudety z 1986 już zasnuła pajęczyna i Czas je skorodował :-(. Cieszę się, że w drugiej (jestem w dniu 16) części wędrówki "ucichły" kolana. Mam ci ja pewien sposób na swoje ale ze względu na nieuprawianie na forum reklamy mogę wyjawić nazwę działającego (na mnie) specyfiku w prywatnej rozmowie.
No, przeczytałem do końca... Właśnie z końca wędrówki relacja mnie bardziej interesowała bo mało bywałem w zachodnich Beskidach.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Powrót do Karpaty