Sałasz i Jaworz w Beskidzie Wyspowym

Tatry, Pieniny, Beskid Śląski, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Żywiecki, Beskid Wyspowy, Gorce, Beskid Sądecki, Beskid Niski, Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie

Moderator: Moderatorzy

Sebastian Słota

Ulubione góry: Pieniny, Mała Fatra

Sałasz i Jaworz w Beskidzie Wyspowym

Cz 22 cze, 2017

Relacja z pięknej, wiosennej wycieczki na wschodni kraniec Beskidu Wyspowego, do Pasma Łososińskiego nad Limanową. Trasa: Skrzętla Rojówka - Jaworz - Sałasz - Sałasz Zachodni i z powrotem

http://sebastianslota.blogspot.com/2017/06/jaworz-i-saasz.html

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sebastian Słota

Błędny Rybak

Ulubione góry: Beskid Niski, Beskid Wyspowy

Re: Sałasz i Jaworz w Beskidzie Wyspowym

So 24 cze, 2017

Gratuluję wędrówki a foty potwierdzają, że Beskid Wyspowy, w tej części szczególnie, jest jeszcze nie zdeptany.
Ой верше мій верше, мій зеłеній верше. юż ми так не будє, юż ми так не будє, як ми буłо перше.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Re: Sałasz i Jaworz w Beskidzie Wyspowym

So 24 cze, 2017

Szedłem kilka lat temu szlakiem z Tęgoborza przez Jaworz, Sałasze, Paproć, Kostrzę a dalej Grodzisko i Pasmo Glichowca do Myślenic. Zajęło mi to trzy dni. Lipcowe trzy dni. Po drodze na szlaku (nie licząc lokalsów w dolinach) spotkałem: jednego turystę, jedną nauczycielkę przygotowującą kolonistom bieg terenowy i dwie amazonki na koniach, które mnie zresztą nie widziały. Amazonki znaczy. :mrgreen:
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Powrót do Karpaty