5 latka i Góry Sowie

Posiadając małe dziecko nie trzeba rezygnować z górskich wypraw i wycieczek, wręcz przeciwnie - czy może być coś lepszego niż zaszczepienie własnej latorośli miłości do gór?

Moderator: Moderatorzy

paulusia176

Ulubione góry: Góry Sowie

5 latka i Góry Sowie

Wt 14 lis, 2017

Mam 5 letnią córeczkę i chciałabym w przyszłym roku wybrać się z nią w moje ukochane Góry Sowie, tylko zastanawiam się czy to nie za dużo dla niej? Może lepiej zacząć od czegoś niższego? Nie planuje wchodzić na sam szczyt z nią, ale chciałabym też uniknąć sytuacji gdzie będziemy musieli ją znosić, bo nie chce żeby się do gór zraziła.

Lucass
Administrator forum

Ulubione góry: Małe Pieniny i Kan-goory ;-)

Re: 5 latka i Góry Sowie

Wt 14 lis, 2017

Tylko Ty znasz swoją córkę i jej możliwości. Jeżeli jak piszesz, Góry Sowie to Twoje ukochane góry, to sama powinnaś wiedzieć najlepiej, na które szlaki możesz córkę zabrać, a na które nie.
Skądinąd Góry Sowie to dość stare góry (tu Czort na pewno wie o wiele więcej niż ja), a dzięki temu ich profil jest zazwyczaj dość łagodny. Bardziej obawiałbym się nudy, która odbiera dzieciom chęć do marszu zdecydowanie szybciej niż zmęczenie.

Chyba że jedynym powodem napisania tego postu była chęć umieszczenia spamerskiego linka w profilu.
Bo to się akurat nie udało.
www.wedrowki.com
I don't want to start any blasphemous rumours / But I think that God's got a sick sense of humour
And when I die I expect to find Him laughing
- Martin Gore - DM

Powrót do Z dziećmi w góry