Strona 1 z 1

Beskidy - szlaki dla trzylatki

Napisane: Cz 13 lip, 2017
przez qbass86
Witam!

Do tej pory głównie czytałem forum, dzisiaj mam jednak do Was pytanie.
Córeczka ma już prawie 3 lata, do tej pory chodziliśmy po górach głównie w nosidle, ostatnio pierwszy raz szła prawie cały czas sama na Kozią Górkę.
Ogólnie powoli już jest za ciężka, żeby nosić ją w nosidle :), poszukujemy szlaków na terenie Beskidów: Śląskiego, Małego, Żywieckiego, Średniego. Chodzi o to, żeby nie były zbytnio strome dla małej, czy znacie jakieś schroniska z placami zabaw/atrakcjami dla dzieci?
Czas przejścia w 1 stronę to max 2-3h póki co, bo mała jeszcze śpi w ciągu dnia.

Z góry dziękuje,
Kuba

Re: Besdkidy - szlaki dla 3 latki

Napisane: N 16 lip, 2017
przez dyli
Hej!

W zeszłym roku szedłem z moją, wtedy niespełna 3 letnią córką, następującą, prostą trasę. Zaczęliśmy pod kolejką gondolową na Szyndzielnię. Było zawahanie czy jechać czy iść. Zdecydowałem, że pójdziemy. Przez cały szlak, tylko dwa razy wziąłem Małą do nosidełka. Szliśmy wprawdzie dwa razy dłużej niż znaki, ale to się nie liczyło. Satysfakcja była ogromna. W schronisku odpoczynek i potem trasa spacerowa do Klimczoka, gdzie spaliśmy. Znowu trasa była bardzo długa, bo tu kamyk, a tu patyk, tu kałuża itp. Na drugi dzień powrót tą samą drogą, ale tym razem zjechaliśmy gondolą, by pokazać Córce wszystkie atrakcje :) To był wspaniały czas ;)

Pozdrawiam,
Łukasz

Re: Besdkidy - szlaki dla 3 latki

Napisane: Śr 26 lip, 2017
przez Jontek
Dla dzieci najlepsze do tej pory jakie widzialem to Wierchomla w beskidzie sadeckim. No ale to juz sporo dalej. Hustawki, plac zabaw, liny do wspinania i soczki w barze.